SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Festival Paráda v online podobe, so skvelým programom a hosťami

Prvý bezbariérový festival Slovenského paralympijského výboru - Paráda, tentoraz na webe festivalparada.sk.

Kvôli zdravotným prekážkam, ktoré si pre nás pripravila príroda sme museli riešiť otázku ako našu festivalovú tradíciu neprerušiť. A keďže prekážky a bariéry sa majú prekonávať, sme tu pre vás a s vami v online priestore. Opäť na vás čaká parádny program a skvelí hostia.

Načítavam video...

V spolupráci s generálnym partnerom podujatia Slovenským plynárenským priemyslom (SPP) je tu už 10. ročník Parády, ktorý by sa za bežných okolností uskutočnil na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch. Festival je súčasťou komunikačnej platformy „Sme si rovní“, s ktorou SPV pracuje od roku 2018. Paráda prezentuje paralympijské športy a možnosť integrácie do sveta, kde žiadne bariéry nie sú. Aj preto je symbolom podujatia kužeľ. Ten symbolizuje akúsi prekážku. My však bariéry dlhodobo búrame. Dôkazom toho je aj ďalší ročník Parády.

Na návštevníkov webu festivalparada.sk čakajú rôzne videá, workshopy, súťaže, športové výzvy, Chodník slávy, SPP zóna zábavy a mnoho ďalšieho. Chodník slávy prezentuje najväčšie momenty a úspechy slovenských paralympionikov. V športových výzvach si môžete zmerať sily s lyžiarom Martinom Francem a boccistkou Michaelou Balcovou, respektíve sa zapojiť do flexibilnej športovej výzvy Virtual Challenge s jedným hlavným cieľom – motivovať k športu a pohybu. Prvých 100 športových nadšencov odmeníme jedinečnou Parádnou medailou, ktorú vám zašleme priamo domov.

Načítavam video...

SPP zóna zábavy edukatívnym spôsobom podporí interaktívne a hravé vzdelávanie detí. V inšpiratívnej zóne si môžete virtuálne zaspievať s Petrom Cmorikom a zatancovať s Dominikou Mirgovou. Eko zóna vás oboznámi s aktuálnymi témami životného prostredia.

Načítavam video...

Na oficiálnom webe podujatia - festivalparada.sk môžete až do 22. novembra súťažiť o parádne ceny. Neváhajte, klikajte a vychutnajte si festival Paráda vo výnimočnom online priestore!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 6 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 6 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 6 h
SkryťZatvoriť reklamu