SME
Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde

Bývanie v novom centre hlavného mesta prezentujúce mestský životný štýl.

Do lokality Mlynských Nív – nového downtownu Bratislavy prináša nové bývanie aj projekt METROPOLIS. Jeho názov prezrádza, že sa jedná o bývanie prezentujúce mestský životný štýl situovaný v novom centre hlavného mesta. Prémiovosť projektu zvýrazňuje aj navrhovaný štandard v zmysle použitých materiálov a technológií.

MESTSKÉ BÝVANIE

Bývanie v centre Bratislavy sa dá právom nazvať mestským bývaním. Ponúka totiž v rámci pešej dostupnosti všetku vybavenosť od škôl a škôlok, cez mestské úrady, nakupovanie a zábavu až po ľahkú dostupnosť športovísk, verejnej dopravy a zdravotnej starostlivosti. V tejto lokalite sú a budú vždy mať svoje priestory aj tí najväčší a najlepší zamestnávatelia. Tu sa budú vždy všetci stretávať na kávu alebo obed, či už tu budú pracovať, bývať alebo prídu na víkend do Bratislavy. Dopravná dostupnosť, množstvo možností na parkovanie a veľká pestrosť služieb – to budú najväčšie magnety tejto lokality. Mestský životný štýl – to bude bývanie v tejto lokalite.

VYSOKÝ ŠTANDARD

Úroveň architektúry a použitých materiálov prirodzene nadväzuje na vysoké nároky záujemcov o bývanie v centre. Bývanie je navrhnuté na efektívnych pôdorysoch s dostatočnými úložnými priestormi, s prepojením dennej časti bytu s exteriérom. Projekt ponúka nielen bývanie pre mladých, ale taktiež aj pre páry alebo rodiny.

Verejné priestranstvá sú navrhnuté maximálne priateľsky pre chodcov. Všetky autá obyvateľov sú parkované v garáži a v okolí projektu bude automobilová doprava prakticky nulová. Zelené priestranstvá budované v rámci projektu nadväzujú na iné podobné plochy susedných projektov. Spolu tak vytvoria jednu ucelenú zónu bezpečia a oddychu.

METROPOLIS prináša aj vysoký štandard v rámci zariadenia a vybavenia bytov. Vníma požiadavku na technologickú vybavenosť, ktorá má prinášať komfort bývania s čo najmenším vplyvom na životné prostredie. Každá jednotka je preto vybavená stropným kúrením, stropným chladením, rekuperáciou vzduchu a exteriérovým tienením. Drevené podlahy, veľkoformátové obklady a značková sanita sú základ pre udržateľnú kvalitu.

Nový downtown Bratislavy sa postupne rozrastá o nové projekty a o ich popularite svedčia rastúce ceny bývania v tejto lokalite a v nových projektoch. Obnova Mlynských Nív v podobe novej stanice, pripravovaného obchodného centra, postupne dokončovaných alebo rozostavaných projektov nasvedčuje, že investícia do bývania si svoju hodnotu nielen udrží, ale jej cena v čase určite porastie.

Pre viac informácií ohľadom projektu METROPOLIS kontaktujte výhradného predajcu HERRYS.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


15m
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


10 h

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 11 h
Skryť Zatvoriť reklamu