SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Už žiadne ponožky a voňavky, darujte kvalitné správy

Odomknite blízkym informácie z východoslovenského regiónu. Dostanú od nás darčekový poukaz.

Už vás nebaví utierať prach z nepotrebných vianočných darčekov? Neodhadli ste po minulé roky vhodnú voňavku, netrafili sa do čitateľského vkusu správnou knihou alebo kúpili ďalšie balenie ponožiek?

Tohtoročné Vianoce môžu byť iné. Venujte svojim blízkym a známym pod vianočný stromček praktický a denne využiteľný dar, vďaka ktorému si na vás zakaždým spomenú.

Darujte na Vianoce ročné predplatné spravodajského portálu Korzar.sk. Vaši blízki tak získajú na celý rok prístup k tisíckam nových článkov z východoslovenského regiónu. Odomknete im spravodajstvo, reportáže, rozhovory a ďalšie zaujímavé čítanie. S predplatným taktiež získajú neobmedzený prístup k obsahu SME.sk vrátane ekonomického webu INDEX.

Ako to funguje?

Ak máte o darčekové predplatné záujem, napíšte nám na emailovú adresu predplatne@korzar.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 0917 634 400. Korzár sa už o originálny darček pre vášho príbuzného postará.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu