SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Európske inštitúcie hľadajú priestory v Bratislave

Európsky parlament a Európska komisia hľadajú kancelárske a komerčné priestory na prenájom

Európsky parlament a Európska komisia hľadajú kancelárske a komerčné priestory na prenájom alebo kúpu pre potreby budúceho sídla Kancelárie Európskeho parlamentu na Slovensku a Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku. Súčasťou týchto priestorov v Bratislave bude aj interaktívne výstavné a návštevnícke centrum pre verejnosť. Tieto funkcie by ideálne mali byť v rovnakej budove, alebo v budovách v tesnej blízkosti.

Budova by sa mala nachádzať v lokalite ohraničenej historickým centrom, nábrežím Dunaja a novým centrom (Nivy, Eurovea a okolie). Výstavné a návštevnícke centrum by malo byť na mieste s vysokou koncentráciou ľudí a vynikajúcou vizibilitou.

Požadovaná čistá úžitková plocha je približne 750 m2 pre výstavné a návštevnícke centrum, z toho aspoň 300 m2 by sa malo nachádzať na prízemí. Plocha kancelárskych priestorov je približne 1600 m2.

Záujemcovia z radov majiteľov a/alebo ich zástupcov, vrátane realitných kancelárií a stavebných firiem, môžu posielať svoje ponuky do 18. januára 2021 na túto e-mailovú adresu:

inlo.ueepi@europarl.europa.eu

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan