SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Európske inštitúcie hľadajú priestory v Bratislave

Európsky parlament a Európska komisia hľadajú kancelárske a komerčné priestory na prenájom

Európsky parlament a Európska komisia hľadajú kancelárske a komerčné priestory na prenájom alebo kúpu pre potreby budúceho sídla Kancelárie Európskeho parlamentu na Slovensku a Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku. Súčasťou týchto priestorov v Bratislave bude aj interaktívne výstavné a návštevnícke centrum pre verejnosť. Tieto funkcie by ideálne mali byť v rovnakej budove, alebo v budovách v tesnej blízkosti.

Budova by sa mala nachádzať v lokalite ohraničenej historickým centrom, nábrežím Dunaja a novým centrom (Nivy, Eurovea a okolie). Výstavné a návštevnícke centrum by malo byť na mieste s vysokou koncentráciou ľudí a vynikajúcou vizibilitou.

Požadovaná čistá úžitková plocha je približne 750 m2 pre výstavné a návštevnícke centrum, z toho aspoň 300 m2 by sa malo nachádzať na prízemí. Plocha kancelárskych priestorov je približne 1600 m2.

Záujemcovia z radov majiteľov a/alebo ich zástupcov, vrátane realitných kancelárií a stavebných firiem, môžu posielať svoje ponuky do 18. januára 2021 na túto e-mailovú adresu:

inlo.ueepi@europarl.europa.eu

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Čučoriedky patria medzi naše obľúbené a vyhľadávané ovocie už po celé veky.


4 h

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


4 h

Odpadové hospodárstvo a recyklácia sú historicky najväčšou biznisovou príležitosťou. Nespime na vavrínoch.


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu