SME
Nedeľa, 29. máj, 2022 | Meniny má Vilma

Neprekonaný VAM systém, ktorý zabráni krádeži vášho auta

Preto sme otvorili pobočku na východe Slovenska, konkrétne v Lemešanoch v Prešovskom kraji.

Slovensko nie je iba Bratislava a my to vieme. Preto sme otvorili pobočku na východe Slovenska, konkrétne v Lemešanoch v Prešovskom kraji. Ak ste z východnej časti republiky, môžete si dať namontovať neprekonateľný zabezpečovací systém VAM aj na tejto pobočke!

Krádeží áut je síce z roka na rok menej, ale stále sa ukradnú približne 3 autá denne. To je celkom dosť, nie? Aby ste sa o svoje auto nemuseli báť, zabezpečte si ho neprekonaným VAM systémom. Za 20 rokov nebolo ukradnuté ani jedno takto zabezpečené auto! Odteraz aj na pobočke v Lemešanoch.

Prečo práve VAM systém? Ako jediný je neprekonaný

VAM systém je medzi zabezpečovacími systémami jediný neprekonaný. Na rozdiel od iných systémov totiž kombinuje elektronické a mechanické zabezpečenie. Okrem toho je založený na princípe kombinatoriky a jedinečnosti – v každom aute sú zabezpečené iné časti a na iných miestach.

Auto tak nie je možné ukradnúť ani v prípade, že by zlodeji napríklad jedno auto odtiahli a po niekoľkých hodinách prišli na to, ako zabezpečovací systém funguje. Žiadne iné vozidlo totiž nie je zabezpečené rovnako, dokonca ani inak úplne totožný model.

Načítavam video...

Novinka VAMPIRE LITE

Okrem klasického VAM R1 si môžete dať auto zabezpečiť aj novším VAMPIRE LITE. Okrem toho, že ponúka nový dizajn, je aj kompaktnejší. Okrem toho namiesto 6 komponentov ich blokuje až 7.

Zabezpečiť si viete akékoľvek vozidlo

Máte starší Volkswagen alebo nové BMW? Vieme, že vaše auto máte rovnako radi, a preto VAM systém montujeme do každého typu vozidla. Zabezpečiť si viete dokonca aj motorku, nákladné auto, jachtu či pracovný stroj.

Bez odberu z batérie

Oproti iným zabezpečovacím systémom má VAM systém ešte jednu výhodu – nemá žiadny odber z batérie. Nemusíte sa teda starať o to, že ste vaše auto týždeň nepoužili a či po príchode k nemu naštartujete.

Nadstavba VAM ODŤAH a VAM AKUSTIK

Ochráňte celé svoje vozidlo! S nadstavbou VAM ODŤAH a VAM AKUSTIK bude vaše vozidlo chránené aj pred odťahom, naložením vozidla či krádežou kolies.

Pred čím chránia nadstavbové moduly?

S VAM ODŤAH bude vaše vozidlo chránené pred:

  • naložením, ťahaním, tlačením, zdvíhaním či nakláňaním vozidla,
  • krádežou kolies,
  • vniknutím do motorovej časti.

S VAM AKUSTIK zlodeji nepochodia s:

  • naložením, ťahaním, tlačením, zdvíhaním či nakláňaním vozidla,
  • krádežou kolies,
  • vniknutím do motorovej časti,
  • vniknutím do interiéru vozidla a batožinového priestoru.

Chcete vedieť o zabezpečovacom systéme VAM viac? Kliknite na vam-system.sk a dozviete sa všetky podrobnosti!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Karel ZIMA - MIO vám vydrží fakt roky

Každý rok je potrebné meniť iba kartu SD, nie autokameru. Autokamera musí vydržať, preto jazdím s Mio!


1 h
Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?

Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?


28. máj

Túžite po obuvi, ktorá bude pohodlná na bežné nosenie do mesta, ale aj do práce? V tom prípade ste tu správne!


INZERCIA 28. máj
SkryťZatvoriť reklamu