SME
Sobota, 25. jún, 2022 | Meniny má Tadeáš

Na Slovensku pribudlo 15 pobočiek spoločnosti Wüstenrot

Kancelárie vznikli v Bratislave, Martine alebo Prešove. Skupina plánuje ďalšiu expanziu vo všetkých krajoch Slovenska

Skupina Wüstenrot v roku 2020 otvorila 15 nových kancelárií v dvanástich mestách Slovenska. Kancelárie vznikli v Bratislave, Martine alebo Prešove. Skupina plánuje ďalšiu expanziu vo všetkých krajoch Slovenska.

„Napriek tomu, že pandémia COVID-19 sa významne dotýka aj fungovania prevádzok poisťovní a bánk, rozhodli sme neodkladať naše plány rozširovať obchodné zastúpenie na Slovensku a generovať pracovné príležitosti v mestách a obciach,“ hovorí Slavomír Kurjan, riaditeľ Úseku podpory odbytu spoločnosti Wüstenrot.

Počas roka 2020 sa prostredníctvom obchodných partnerov rozšírila sieť Wüstenrot vo viacerých lokalitách Slovenska. Okrem krajských miest ako Bratislava, Prešov alebo Trnava sa otvorili pobočky napríklad v Bardejove, Čadci, Malackách, Martine, Lučenci, Revúcej, Liptovskom Mikuláši , Trebišove alebo Dunajskej Strede.

Podľa jeho slov práve menšie prevádzky hrajú v ekonomike Slovenska stále významnú úlohu. Nesústreďujú stovky pracovných príležitostí na jedno miesto, ale generujú stabilné príležitosti vo všetkých lokalitách Slovenska. Zároveň, každá prevádzka poskytuje obchodné možnosti pre malých lokálnych dodávateľov služieb či tovarov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 22 h

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu