SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Vonku ako doma. Vďaka najpestrejším vnútroblokom v meste

Za vašimi obľúbenými outdoorovými aktivitami už nemusíte nikam chodiť. V Čerešniach budú súčasťou vášho nového domova.

Tráviť čas doma neznamená tráviť menej času na čerstvom vzduchu. Čerešne okrem prémiového komfortu ponúkajú aj vysoký nadštandard vonkajších priestorov, aké nikde inde v Bratislave nenájdete.

Dvory plné zážitkov

Dnešná zložitá doba so sebou, žiaľ, prináša aj obmedzenia pohybu a menej možností aktívneho trávenia voľného času. Obyvatelia Čerešní sú však vo výhode, ich vnútrobloky sú priam ideálnym miestom na oddych, prechádzky a šport. Rodiny s deťmi ocenia najmä úplne nové a bezpečné detské ihriská, kočíkovaciu dráhu a sánkovací kopec, ktorý bude detským hitom každej zimy. Unikátom zážitkových dvorov v Čerešniach je nádherná vodná lagúna, pri ktorej sa na jar či v lete môžete pohodlne uvelebiť na drevené ležadlo, čítať knihu a relaxovať, prípadne si na deke dať rodinný piknik.

Vnútrobloky v Čerešniach sú zároveň jednou veľkou outdoorovou telocvičňou a fitnes centrom. Priamo pod domom si zacvičíte na vlastnom multifunkčnom crossfit ihrisku, vyleziete si na lezeckú stenu alebo sa môžete venovať čoraz obľúbenejšiemu parkouru. Kto by rád trochu záhradníčil, môže si vypestovať svoje vlastné bylinky, ovocie a zeleninu v komunitnej záhrade. Ale ani to ešte nie je zďaleka všetko.

Čerešne City – mesto v meste

V Bratislave už čoskoro vznikne úplne nová obytná štvrť – Čerešne City. Štvrť definovaná jedinečným architektonickým rukopisom a najnovšími architektonickými trendmi, ktorá rezidentom Čerešní prinesie celý rad nových unikátnych benefitov. Pýšiť sa bude najväčšou oddychovou zónou v rezidenčnom projekte so 17 300 m2 zelene, prvým veľkým námestím v Dúbravke, 7 ihriskami pre deti, stromovou alejou plnou novovysadených stromov, amfiteátrom pre spoločenské podujatia, širokou škálou komerčných priestorov pre obchody a služby a ďalšími mestotvornými prvkami, ktoré dajú verejnému priestoru v tejto lokalite úplne novú kvalitu. Obyčajné sídlisko sa vďaka tomu zmení na mesto pulzujúce životom.

Nové byty v ponuke

Ponuka bytov v Čerešniach je viac než pestrá, tvoria ju jednoizbové, dvojizbové, trojizbové, štvorizbové, ako aj päťizbové byty. V kategórii Premium navyše nájdete aj nadštandardné byty s veľkorysými výmerami a luxusné mezonety s veľkou terasou alebo vlastnou predzáhradkou. Výber je len na vás. Isté je, že tu sa budete cítiť ako doma – vnútri aj vonku.

Viac na www.ceresne.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 11 h

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 11 h

Siemens Healthineers je už 30 rokov synonymom precíznej medicíny na Slovensku


INZERCIA 11 h
SkryťZatvoriť reklamu