SME
Sobota, 25. jún, 2022 | Meniny má Tadeáš

Banskobystrickí hokejisti podporili s Niké svojich nasledovníkov

Novými ambasádormi Fondu pre budúcnosť športu sú hráči HC '05 Banská Bystrica

Populárny projekt spoločnosti Niké pomáha mladým športovcom, klubom či združeniam po celom Slovensku. Doposiaľ podporil už vyše 200 záujemcov, medzi ktorých prerozdelil sumu v hodnote 400-tisíc eur.

Hviezdy nového spotu

Kapitán Ivan Ďatelinka, útočník Michal Kabáč a brankár Matej Gajan prijali výzvu Niké a natočili spoločne s malými športovcami skvelý spot, ktorý nájdete na konci článku.

Podporili svojich nasledovníkov

Hokejisti HC '05 Banská Bystrica využili ponuku od spoločnosti Niké. Noví ambasádori si vybrali mladé športové talenty, ktoré získali štedrú podporu z Fondu pre budúcnosť športu.

Kapitán HC '05 Banská Bystrica Ivan Ďatelinka sa rozhodol podporiť dvanásťročného Tomáša, ktorý má veľký športový sen. Talentovaný brankár túži raz byť súčasťou seniorského tímu „baranov“.

„Tomáša som si vybral preto, lebo je neskutočný makač. Aj po zápase trénuje ďalšie štyri hodiny. Vďaka grantu z Fondu si chce kúpiť novú lapačku a vyrážačku,“ povedal Ďatelinka.

Brankár Matej Gajan, si vybral takisto dvanásťročného hokejistu Matyáša.„Viem, že cestuje na tréningy do vzdialeného Trenčína. Je to finančne náročné, tak som mu chcel takýmto spôsobom pomôcť,“ povedal Matej.

Útočník Michal Kabáč sa rozhodol pre mladý talent z Oravy Martina:„Jeho príbeh ma zaujal. Okrem neho hrávajú hokej aj jeho dvaja mladší súrodenci. Rodičia dochádzajú s nimi pravidelne na tréningy. Verím, že grant mu pomôže v hokejovom raste.“

Zapojte sa do Fondu pre budúcnosť športu!

Ak aj vy patríte medzi odhodlaných športovcov, tak sa zapojte do Fondu pre budúcnosť športu. Stačí zaslať krátke video na stránku https://nikefondsportu.sk.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 22 h

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu