SME
Štvrtok, 30. jún, 2022 | Meniny má Melánia

Tajná komunita, v ktorej nakupujete so zľavami až do 80%

Exkluzívny módny internetový obchod ponúka vyše 3 000 medzinárodných značiek.

Doposiaľ ste o BestSecret nepočuli? To preto, lebo je to najlepšie udržiavané tajomstvo módneho priemyslu. BestSecret sa za posledné desaťročie stala jednou z najväčších exkluzívnych módnych komunít v Európe. Stránky obsahujú nádherné kúsky, ktoré budú vyhovovať širokej škále módnych vkusov a štýlov — nakupujte za neuveriteľné ceny značky ako Calvin Klein, Diesel, Champion, Coccinelle za ceny znížené až o 80 %. Priamo z pohodlia vášho domova!

BestSecret je navyše exkluzívnou módnou komunitou, ktorej členom sa môžete stať výhradne prostredníctvom pozvánky. Dnes máte šťastný deň: máme pre vás niekoľko pozvánok. Po registrácii si užijete fantastické, jednoduché a používateľsky prívetivé online nákupy. Ale ponáhľajte sa — existuje len obmedzený počet členstiev, ktoré ponúkame.

BestSecret ponúka oblečenie, doplnky, topánky, či dekorácie do domácnosti pre vás, celú vašu rodinu a pre všetky príležitosti — elegantné večery a slávnostné príležitosti, biznis módu, ležérny štýl, športové oblečenie, až po pohodlné domáce oblečenie i spodnú bielizeň.

Zaregistrujte sa hneď teraz — len jedno kliknutie vás delí od módneho raja, v ktorom môžete nakupovať z pohodlia vášho domova bez toho, aby vás niekto naháňal. Bez obmedzovania, bez masky, prípadne s pohárom prosecca v ruke!

Členom klubu BestSecret sa stanete jednoduchou registráciou na základe vašej pozvánky. Po dokončení nákupu bude vaša objednávka odoslaná priamo k vám domov a ak vám niečo nevyhovuje, BestSecret vám ponúka bezplatné vrátenie tovaru. Staňte sa členom ešte dnes a užívajte si výpredaje do 80 %!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu