SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

McDonald’s spustil službu McDelivery už aj v Prešove

Spoločnosť McDonald’s len pred pol rokom potešila svojich prešovských priaznivcov otvorením novej prevádzky v OC Novum.

Bratislava, 17. máj 2021 – Spoločnosť McDonald’s len pred pol rokom potešila svojich prešovských priaznivcov otvorením novej prevádzky v obchodnom centre Novum, a opäť prichádza s ďalším prekvapením - spustila obľúbenú službu McDelivery aj v Prešove, vďaka ktorej si môžu zákazníci v spádových oblastiach objednať doručenie chutných jedál až ku svojim dverám. Donáškovú službu zabezpečuje partnerská doručovacia služba WOLT v rámci oboch prešovských reštaurácií McDonald’s. Aktuálne službu McDelivery poskytuje na Slovensku v siedmych mestách už 25 reštaurácií.

Po úspešnom zavedení služby McDelivery v Bratislave, Košiciach, Trnave, Banskej Bystrici, Nitre a Žiline sa na zoznam miest dostáva aj Prešov. V rámci služby je v tomto meste už dostupná takmer celá ponuka reťazca McDonald’s okrem raňajkových pochúťok. Obľúbené McMenu doručia kuriéri z Woltu k zákazníkovi v rámci rozvozovej zóny približne do 30 minút.

Spotrebiteľské správanie sa neustále mení a aj v dôsledku pandemických opatrení majú ľudia aj naďalej tendenciu využívať doručovacie služby. McDonald’s, ako líder v gastro segmente, sa preto neustále snaží rozširovať portfólio služieb s cieľom zabezpečiť lepšiu zákaznícku skúsenosť a dostupnosť svojich produktov. „Naša služba McDelivery sa úspešne zavádza aj v ďalších mestách, v ktorých prostredníctvom našich reštaurácií doručujeme jedlo ku dverám našich zákazníkov. V službe McDelivery vidíme veľký potenciál, a preto máme v pláne pokračovať v jej rozširovaní. Sme radi, že práve Prešov je ďalším miestom, kde môžeme obľúbenú donáškovú službu zákazníkom ponúknuť a byť k nim ešte bližšie,“ informuje Lucia Poláčeková, PR supervízorka McDonald's pre Slovensko.

Rovnako, ako v ostatných mestách na Slovensku, aj v Prešove si môžu zákazníci objednávky v rámci rozvozovej zóny objednať z uvedených reštaurácii v aplikácii Wolt alebo na stránke wolt.sk, vždy podľa aktuálnych doručovacích hodín. “Tešíme sa, že už aj do Prešova môžeme priniesť spoľahlivé donáškové služby Woltu a obľúbené jedlá z McDonald's. Vieme, že potešíme množstvo zákazníkov, ktorí na možnosť donášky z McDonald's čakajú, sme veľmi radi, že môžeme byť pri tom a poskytnúť len tie najkvalitnejšie služby - pre zákazníkov a rovnako aj pre našich reštauračných partnerov," hovorí Tomáš Beniak, generálny riaditeľ Woltu na Slovensku.

Obe reštaurácie v Prešove sú tzv. „reštaurácie novej generácie“. Na rozdiel od pôvodných McDonald's prevádzok, poskytujú zákazníkom rôzne inovatívne riešenia zamerané najmä na digitálne objednávanie prostredníctvom samoobslužných kioskov a úpravu ingrediencií vo vybraných burgroch. Okrem toho sú tieto prevádzky koncipované s ohľadom na trvalú udržateľnosť a ekologickejšie zariadenia. Tento moderný koncept v neposlednom rade zahŕňa komplexnú stratégiu starostlivosti o zákazníka a spôsob zvyšovania komfortu návštevníkov v jednotlivých reštauráciách McDonald's vrátane predprípravy a následného zavádzania doručovacej služby McDelivery.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovenská pobočka spoločnosti Atos je skvelé miesto na prácu. Potvrdil to prieskum medzinárodnej organizácie Great Place to Work.


INZERCIA 2m
5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 11 h

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 11 h
SkryťZatvoriť reklamu