SME
Štvrtok, 30. jún, 2022 | Meniny má Melánia

Čo zohľadniť pri kúpe nového bytu? Nezabúdajte na exteriér.

Ideálne je, keď vysoký štandard interiéru dopĺňajú rovnako atraktívne vonkajšie priestory vhodné na relax i aktívny oddych.

Každý, kto sa zaujíma o nové bývanie, je zvedavý najmä na byty samotné, na ich dispozičné riešenia a zariadenie interiéru. Vzorom v tomto smere môže byť rezidenčný projekt Čerešne. Prémiovú kvalitu vášmu interiéru tu dajú napríklad obklady a sanita svetoznámej značky Villeroy & Boch, drevené podlahy s nášľapnou vrstvou z dubovej dyhy alebo vyššie interiérové dvere slovinskej značky Lipbled. Bez preháňania možno konštatovať, že štandardom sa tu stal nadštandard. Nikto však nechce byť stále zavretý iba doma, preto by sme si mali rovnako pozorne všímať aj vonkajšie priestory. Tie v Čerešniach tvoria najpestrejšie dvory v Bratislave.

Kvalitný exteriér pre relax a hry

Azda najväčšou pýchou vonkajších priestorov Čerešní bude unikátna vodná lagúna. Počas teplých dní si môžete ľahnúť na drevené ležadlo pri vode, v pohode čítať knižku a relaxovať s vyloženými nohami. Toto nádherné miesto je takisto ako stvorené na každodenné prechádzky či víkendové pikniky. Ďalšou príjemnou formou relaxu je petang, ktorý si zahráte na novučičkom petangovom ihrisku. A čo vaše deti? Tie sa do sýtosti vyšantia na úplne nových a bezpečných ihriskách, kde nadviažu priateľstvá na celý život. A aby toho nebolo málo, v zime sa môžu tešiť na perfektnú sánkovačku na sánkovacom kopci.

Kvalitný exteriér pre aktívny oddych

Vonkajšie priestory Čerešní však ocenia aj všetci tí, ktorí uprednostňujú aktívnejšie formy oddychu. Najmä vy, športovo založení, sa tu budete cítiť ako ryba vo vode. Priamo pod domom si zacvičíte na vlastnom multifunkčnom crossfit ihrisku, vyleziete si na lezeckú stenu alebo si môžete vyskúšať čoraz obľúbenejší parkour. Ďalšou prospešnou aktivitou, ktorej sa v Čerešniach môžete naplno venovať, je záhradkárstvo. V komunitnej záhradke si vypestujetesvoje vlastné bylinky, ovocie a zeleninu. Vysoká úroveň vonkajších priestorov Čerešní nielen skvele dopĺňa nadštandardný interiér, ale zároveň dá vášmu novému bývaniu moderný komunitný charakter, čo je výhoda na nezaplatenie.

Ďalšie nové byty v ponuke

Hovorí sa, koľko ľudí, toľko chutí. Tejto známej pravde je prispôsobená aj ponuka bytov v Čerešniach, preto je taká pestrá a chutná. Tvoria ju moderné jednoizbové, dvojizbové, trojizbové, štvorizbové, ako aj päťizbové byty. V predaji sú už všetky byty v domoch I, J a K, do ktorých sa budete môcť čoskoro nasťahovať. V kategórii Premium navyše nájdete i nadštandardné byty s veľkorysými výmerami a luxusné mezonety s veľkou terasou alebo vlastnou predzáhradkou. Ochutnajte, výber je len na vás.

www.ceresne.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu