SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír

VIDEO: Športový moderátor jazdil po nákupnom centre na bicykli

Cyklista v nákupnom centre šokoval kupujúcich. Prekvapenie bolo o to väčšie, keď zistili, kto to je a ako dopadol jeho bicykel.

Po nitrianskom nákupnom centre sa bicykloval známy športový moderátor.Po nitrianskom nákupnom centre sa bicykloval známy športový moderátor. (Zdroj: A.N.)

Premávať po nákupnom centre na bicykli nie je povolené, cyklisti môžu svoj dopravný prostriedok maximálne tlačiť vedľa seba. Preto sa mnohí Nitrania v známom nákupnom centre nechápavo obzerali po vysokom mužovi, ktorý okolo nich prešiel na malom červenom bicykli a nejeden aj pohotovo vytiahol mobil a cyklistu si zvečnil. Zvlášť keď zistili, kto to je.

Medzi pohotovými okoloidúcimi bol aj Andrej z nitrianskej Klokočiny: „Nechceli sme veriť vlastným očiam, keď okolo nás prešiel cyklista na smiešnom malom bicykli. Dcéra povedala, že je to Valábik, ale ja som jej neveril, tak sme ho sledovali. Zaparkoval do elektropredajne, ktorá mala stiahnutú mrežu, a keď vyšiel na tom retro bicykli von, ukázalo sa, že dcéra mala pravdu,“ popísal nám svoj zážitok čitateľ. „O nejaký čas sme ešte zbadali, že bicykel je rozbitý,“ dodal Andrej.

Načítavam video...

Čo na to bývalý hokejista? „Vysvetlenie je jednoduché. V ten deň sme natáčali spot pre PLANEO Elektro, ktorého nosnou témou je predĺžená záruka na 3 roky zadarmo . Tú PLANEO poskytuje pri nákupe v každej zo svojich 53 predajní aj cez e-shop planeo.sk až do 18.júla. Všimol som si prekvapené tváre ľudí v obchodnom centre, keď som okolo nich prešiel, ale jazdil som bezpečne a žiadna kolízia nevznikla. Ešte aj ten pokazený bicykel bol súčasťou scenára,“ vysvetľuje s úsmevom Boris Valábik.

Ako ďalej priznal, cyklistika nepatrí k jeho obľúbeným športom, radšej si zájde do posilky. Zato nakupovať elektro tam, kde sú ochotní a skúsení predajcovia, ho baví.„Verím, že všetci okoloidúci z toho mali rovnako pozitívny zážitok, ako ja, a že aj oni tak radi nakupujú v sieti PLANEO Elektro ,“ povedal nám obľúbený športový moderátor.

A čo sa vlastne v Nitre natáčalo? Pozrite si spot, ktorý vzbudil v nákupnom centre taký rozruch.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu