SME
Sobota, 28. máj, 2022 | Meniny má Viliam

Zákazníci O2 zažijú na Vianoce dvojnásobné potešenie

Užiť si budú môcť dve zariadenia za cenu jedného aj dvojnásobné dáta.

(Zdroj: O2)

O2 prichádza od 15. novembra s Vianočným extra bonusom na nákup 5G zariadenia pre nových aj existujúcich zákazníkov O2 SMART Paušálov a O2 Dát. To znamená, že zákazníci získajú dvojicu vybraných zariadení iba za cenu prvého. Druhé zariadenie bude v plnej sume kompenzované Vianočným extra bonusom na zariadenie. Okrem toho aj na Vianoce a až do konca januára platí, že zákazníci si môžu zdvojnásobiť objem dát v rámci tarify, ktorú využívajú, bez poplatku.

"Vianoce v O2 prichádzajú tento rok na dvakrát. Na oslavu 5G sme v septembri priniesli vo vybraných O2 SMART Paušáloch dvojnásobný objem dát bezplatne až do konca januára budúceho roka. No a teraz si môžu od nás zákazníci pod vianočný stromček odniesť vybrané dvojice 5G zariadení len za cenu jedného, a pripraviť sa tak na prichádzajúcu 5G éru," hovorí Milan Morávek, riaditeľ komerčného úseku O2.

Za cenu prvého získate druhé zariadenie za 0 eur

Vianoce v O2 budú v znamení dvojnásobku. Okrem už predstavených dát v O2 SMART Paušáloch pridáva O2 pre zákazníkov aj 6 rôznych kombinácií zariadení, z ktorých si budú môcť svoje vianočné dvojice vybrať na základe vlastných preferencií a želaní. K tabletu si môžu vybrať napríklad smartfón. K smartfónu je možností niekoľko, buď ďalší smartfón, Smart hodinky alebo obľúbený vysávač.

Ponuku všetkých šiestich vianočných dvojíc nájdu zákazníci od pondelka 15. novembra na webe www.o2.sk/vianocne-dvojice a budú si ich môcť zakúpiť v e-shope operátora aj na predajniach. Zariadenia s Vianočným extra bonusom si môžu zákazníci zakúpiť od 15.11.2021 do 31.1.2022 alebo do vypredania zásob.

Dvojnásobné dáta pre zákazníkov vybraných O2 SMART paušálov až do konca januára

Vianoce v O2 odštartovali tento rok už v septembri, odkedy si zákazníci vybraných O2 SMART Paušálov môžu každý mesiac zdvojnásobiť objem dát v rámci svojej tarify bezplatne. Od februára budúceho roka budú môcť aj naďalej využívať benefit zdvojnásobených dát, avšak tento objem získajú za zvýhodnené ceny. Zákazníci Modrého O2 SMART Paušálu tak namiesto 1GB budú môcť využívať 2GB s doplatkom 1 eura, zákazníci Strieborného paušálu budú mať celkovo k dispozícii až 6 GB s doplatkom 2 eur a zákazníci Zlatého dokonca až 20 GB s doplatkom len 3 eur.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Túžite po obuvi, ktorá bude pohodlná na bežné nosenie do mesta, ale aj do práce? V tom prípade ste tu správne!


INZERCIA 42m

Agresívne brzdenie a spôsobenie dopravnej nehody - čí je to vina? Bez palubnej kamery to nedokážete, ako na tomto zázname!


7 h

Ako zvoliť ten správny model a čo by mal alebo nemal smartfón pre deti spĺňať


10 h
SkryťZatvoriť reklamu