SME
Štvrtok, 26. máj, 2022 | Meniny má Dušan

Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené

Jazdené vozidlá poslúžia rovnako dobre, ako nové. Stačí, ak pochádzajú z overeného zdroja, akým je aj Preverené auto so zárukou.

Novinka zaujme všetkých, ktorí túžia po vlastnom aute

Sklady s novými vozidlami sú prázdne a dodávky áut sa predlžujú. Alternatívou pre nedočkavých je kúpa jazdeného vozidla. Väčšinou sa však nevyhnete plateniu odborníka, ktorý vám auto pre kúpou preverí.

Vďaka projektu Preverené auto so zárukou od Summit Motors Slovakia, importéra značky Ford, máte tento krok v cene. Nová stránka s vozidlami z druhej ruky ponúka len kompletne preverené autá s vekom do 5 rokov, takže sa nemusíte báť, že kúpite len pekne zabalené súčiastky.

Technický stav vozidiel kontrolujú špecialisti

Preverené auto so zárukou ponúka len vozidlá, ktoré majú najazdených najviac 100 000 kilometrov a prejdú náročnou 100-bodovou technickou kontrolou. Počas nej sa preverí servisná história auta, prebehne kontrola karosérie a stavu motora, prevodovky, podvozku a iných častí auta. Všetky autá sú na záver diagnostikované aj elektronicky a okrem overenia funkcií sa aktualizujú aj ich softvéry, čo je príjemný bonus navyše.

K autu prislúcha ročná záruka aj asistenčné služby

Každý nový majiteľ Prevereného auta so zárukou získa celoeurópsku záruku na jeden rok a k tomu bezplatné dvojročné asistenčné služby. Na výber je aj financovanie s nízkou úrokovou sadzbou ako pri novom vozidle. Navyše, je tu možnosť vozidlo vymeniť či vrátiť do 30 dní, za predpokladu, že na ňom od kúpy nebolo najazdených viac ako 1 000 kilometrov.

V ponuke sú rôzne značky

Preverené auto so zárukou je síce projektom importéra značky Ford, v ponuka však nie je limitovaná len na jednu značku a obsahuje aj autá Volkswagen, Škoda, Kia, Hyundai a iné.

Ak zvažujete kúpu jazdeného vozidla a nechcete mať starosti navyše, stačí navštíviť webPreverené auto so zárukou alebo jednu z predajní. Vozidlá pribúdajú každý deň a kúpite ich po celom Slovensku.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Takmer dvaja z troch mladých zvažujú štúdium v zahraničí alebo tam už študujú.


INZERCIA 3 h

Originálne bombičky SodaStream zaručujú bezpečnosť. Rozoznáte, kúpite aj vymeníte ich jednoducho a dovezú vám ich až domov.


18 h

Stavebných pozemkov na výstavbu je v Bratislave čoraz menej.


INZERCIA 25. máj
SkryťZatvoriť reklamu