SME
Utorok, 17. máj, 2022 | Meniny má Gizela

Prečo BUBO ponúka zľavy do exotiky až 50%?

Získať luxusné cesty do exotiky za najnižšiu cenu môžete už len dnes.

Dva roky sme zatínali zuby. Obrat BUBO klesol o deväťdesiatpäť percent, platy manažmentu na nulu, ale pracovali sme o to tvrdšie. Mohli sme sa vzdať, alebo niečo robiť. Rozhodli sme sa nevzdať.

DVA ROKY TVRDEJ PRÁCE

Dva roky sme komunikovali s našimi partnermi, dva roky sme lobovali za to, aby sme pre našich klientov získali lepšie ceny. A dosiahli sme úspech.

Na cestách, kde sme ešte pred pár rokmi ponúkali trojhviezdičkové hotely, dnes máme už v základnej cene 4* a 5* hotely. Takmer každý náš zájazd má 5* hotel už v cene.

Pandémia zasiahla celý svet a turistický ruch bol dva roky na kolenách. Sme vďační našim partnerom, ktorí uverili našej sile, pripravili pre nás najlepšie podmienky, a tak vám dnes vieme ponúknuť zájazdy na najvyššej úrovni za výnimočné ceny.

Načítavam video...

BUBO OTVORILO LEPŠÍ SVET

Už v decembri sme videli otváranie sveta a pripravili sme tak najväčšiu kampaň v dejinách cestovného ruchu na Slovensku v čase, keď pozitívnej zmene u nás veril málokto. Naša vízia sa ukázala byť pravdivá.

Práve v čase našej akcie slovenská vláda zrušila povinnú karanténu po návrate aj pre nezaočkovaných. Úplne sa otvorila Kuba, Singapur, Maldivy či Dubaj. Nemecko aj Nórsko zrušilo povinnú karanténu aj pre ľudí pozitívnych na covid. Svet sa otvoril.

BUBO otvorilo svet s až 50% zľavami na 1888 termínov zájazdov na roky 2022 aj 2023. Vybrať si môžete zo skutočne širokej ponuky. Akcia sa dnes končí. Prihláste sa teraz.

100% BUBO GARANCIA PONÚKA ISTOTU

Po dvoch rokoch pandémie sa svet definitívne otvára, ale pri množstve nutných formulárov a zmien je práve dnes dôležité cestovať so skúsenou cestovnou kanceláriou, kde team profesionálov sleduje situáciu nonstop za vás.

So 100% BUBO garanciou nič neohrozí vašu spokojnosť a mentálny oddych. 100% BUBO garancia vám ponúka bezplatné storno 14 dní pred cestou, chráni vás pred odletom, na dovolenke aj po nej.

Môžete obletieť Austráliu, ochutnávať luxusné gurmánske špeciality v Peru, stáť na najvzdialenejšom bode od stredu zeme v Ekvádore alebo navštíviť všetkých sedem novodobých divov sveta na jedinečnej ceste vlastným lietadlom.

Ak si neviete vybrať ten pravý cestovateľský zážitok, pozrite sa na stránku BUBO, určite sa inšpirujete.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Hypoglykémia je u diabetikov „bežná“, nepredvídateľná a potenciálne nebezpečná komplikácia inzulínovej liečby.


9 h

Nová verzia softvéru pre rodinu modelov ID prináša rýchlejšie nabíjanie, vyšší dojazd, vylepšenú navigáciu a veľa ďalších funkcií.


INZERCIA 21 h
Jiří Procházka.

Jiří Procházka, jeden z najlepších bojovníkov MMA súčasnosti, sa stal novým globálnym ambasádorom spoločnosti XTB.


16. máj
SkryťZatvoriť reklamu