SME
Utorok, 29. november, 2022 | Meniny má Vratko

Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur

Jesenné cesty do exotiky sa oplatia teraz. Pomôžeme vám ich získať so zľavou.

Aj vy si teraz zúfate pri hľadaní výhodných leteniek či voľných hotelov na letnú dovolenku? Svet zažíva turistický boom a na rezerváciu pobytov v lete je už takmer všade neskoro. A ak aj miesto nájdete, platíte násobok pôvodných cien.

V apríli BUBO otvorilo lepší svet. Trojdňová akcia sa stala najúspešnejšou v dejinách cestovného ruchu na Slovensku a za tri dni sa na cesty s BUBO prihlásilo až 4500 klientov. Klienti BUBO tak dovolenkujú toto leto v exotike aj v Európe za suverénne najlepšie ceny na Slovensku.

Využite možnosť získať rovnakú výhodu na jeseň 2022. BUBO práve spustilo nečakanú týždňovú akciu na cesty do najobľúbenejších exotických destinácií Slovákov.

Predĺžte si leto v Thajsku, zažite najkrajšie národné parky v USA v najlepšej sezóne, precestujte Vietnam či Kubu – to všetko so zľavou až 888 eur. A tip pre vás: na získanie zľavy nepotrebujete ani kupón.

Odporúčame vám:

1. Thajsko, Malajzia, Singapur – zľava 888 eur

Exkluzívna kombinácia troch top krajín juhovýchodnej Ázie – ideálna ako prvý dotyk s Áziou aj pre skúsených cestovateľov. Z večne živého Bangkoku cez najkrajšie pláže Thajska, cez priateľský islam Malajzie na hypermoderný ostrov, kde sa všetko točí okolo peňazí.

2. Národné parky USA – zľava 888 eur

Grand Canyon a Monument Valley, Yosemity a Bryce Canyon, San Francisco a Los Angeles, Las Vegas a Hollywood. Scenérie ako z filmov, atmosféra z westernov, príbehy z románov Kerouaca. V malej skupine pod vedením skúseného sprievodcu objavte to najlepšie zo západu USA.


3. Vietnam, Kambodža – zľava 888 eur

Logická cesta Indočínou, ktorá vás prevedie Vietnamom zo severu na juh a Kambodžou z juhu na sever. Uvidíte útesy Halong Bay aj cisárske Hue. Nadchne vás kapitalistický Saigon a prekvapí Hočiminov Hanoj. A na záver sladká Kambodža a dych vyrážajúce chrámy Angkoru.
Ďalšie tipy na
dovolenku v exotike , last minute do Mexika alebo exotiku s deťmi nájdete na stránkach BUBO.


Čítanie na leto o najväčšej slovenskej expedícii

Slováci tento rok posunuli hranice svetového cestovania. Partia Slovákov pod vedením Ľuboša Fellnera zastala ako prvá expedícia zo sveta po rokoch na najvyššom vrchu Brazílie v srdci Amazonského pralesa. Obrovské dobrodružstvo, o ktorom na svojom instagrame píše aj Leonardo DiCaprio.

„Z výstupu na Pico Neblina som doma už deviaty deň, ešte som nebol športovať, a toto je prvá čiarka, čo som schopný napísať. Na jednej strane cítim hrdosť a veľké zadosťučinenie, na druhej strane je sklamanie, nesplnené očakávania a, hlavne, extrémne vyčerpanie...“ takto začína svoje úžasné čítanie na leto Ľuboš Fellner.
Poďte prežiť toto dobrodružstvo cez jeho text, videá aj neuveriteľné fotografie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Zdroj: Unsplash

Zmeny v systéme revíznych postupov podľa noviel zákona o verejnom obstarávaní


INZERCIA 5 h

Spoločnosť LPP gmbh, s. r. o. vznikla už v roku 2019. Pôvodný zámerom boli zámočnícke, zváračské a potrubárske práce.


INZERCIA 16 h

Obľúbený bytový projekt v Bytči je už takmer vypredaný. Aj vďaka výhodným fixným cenám bez navýšenia o infláciu.


INZERCIA 16 h
SkryťZatvoriť reklamu