INZERCIA

„Návod“ na dovolenku bez starostí

Kto by nechcel prežiť príjemnú dovolenku? Bez starostí a bez toho, že by musel riešiť napr. problém s pokazeným autom, väčším či menším zranením, meškajúcou batožinou či ukradnutým fotoaparátom?

Kto by nechcel prežiť príjemnú dovolenku? Bez starostí a bez toho, že by musel riešiť napr. problém s pokazeným autom, väčším či menším zranením, meškajúcou batožinou či ukradnutým fotoaparátom? A to je len malý zlomok z komplikácií, ktoré môžu vzniknúť počas vašej vytúženej a dlho plánovanej dovolenky.

Ak im chcete predísť, uzatvorte si cestovné poistenie. K základnému poisteniu liečebných nákladov je v súčasnosti možné uzatvoriť si aj rôzne druhy pripoistení. Napr. úrazové pripoistenie vám pomôže v prípade zranení a nákladov s nimi súvisiacich, pripoistenie zodpovednosti za škodu na zdraví a majetku pri poistných udalostiach, kedy nechtiac spôsobíte škodu druhej osobe.

Na cestovné poistenie sa možno spoľahnúť i v situáciách, v ktorých Európsky preukaz zdravotného poistenia (EPZP) nepomôže. Cestovné poistenie na rozdiel od EPZP totiž zaručuje pokrytie všetkých výdavkov súvisiacich so zdravotným ošetrením, a to i v krajinách, ktoré patria medzi tradičné dovolenkové destinácie Slovákov - Chorvátsko, Turecko, Egypt či Tunisko. Naviac, výhodou cestovného poistenia je aj možnosť zabezpečiť sa pred prípadnými komplikáciami nielen vo všetkých krajinách Európy, ale aj v krajinách po celom svete.

Uzatvoriť cestovné poistenie sa dá v súčasnosti veľmi rýchlo, jednoducho a výhodne – stačí pripojenie na internet, a to z akéhokoľvek miesta a prostredníctvom webstránky ČSOB ho získate s 30 % cenovou zľavou. Práve internet predstavuje v súčasnosti jeden z najvyužívanejších spôsobov uzatvorenia cestovného poistenia. Rovnako výhodne si môžete cestovné poistenie uzavrieť aj telefonicky na linke 0850 111 303.

Tip pre vás: Ak počas roka cestujete častejšie, odporúčame uzatvoriť si celoročné cestovné poistenie k platobnej karte vydanej v ČSOB. Zabezpečí poistnú ochranu tak pre jednotlivca, ako aj pre celé rodiny bez obmedzenia počtu detí.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.