INZERCIA

Medzinárodné certifikáty dávajú šancu na lepšiu prácu

V súčasnom svete kde už každý „ovláda“ angličtinu nie je jednoduché preukázať skutočnú úroveň jej znalosti.

V súčasnom svete kde už každý „ovláda“ angličtinu nie je jednoduché preukázať  skutočnú úroveň jej znalosti.

Pri uchádzaní sa o prácu alebo štúdium v zahraničí často krát kandidátovi pomôže, ak vie dokladovať svoju znalosť angličtiny medzinárodne uznávaným certifikátom.  Budúci zamestnávateľ respektíve škola je ihneď oboznámená s úrovňou cudzieho jazyka a nemusí vykonávať žiadne ďalšie preskúšavanie kandidáta. Šanca na získanie dobrého pracovného miesta týmto stúpa.

V Jazykovej škole VIVEUS sa tento týždeň začínajú prípravné kurzy na medzinárodne uznávané Cambridge skúšky FCE, CAE a aj na skúšku IELTS. Po ukončení kurzu majú študenti možnosť zúčastniť sa na skúške a získať jeden z medzinárodne uznávaných certifikátov. Táto jazyková škola v Žiline poskytuje tiež budúcim kandidátom na skúšku kompletné poradenstvo pri výbere skúšky a servis spojený s registráciou na skúšku.

Prípravné kurzy podrobne oboznamujú študentov zo zložením skúšky, chytákmi a nuansami. Študent získava potrebnú prax, odbremení sa od stresu z neznámeho a oboznámi sa z vhodnými stratégiami pre dosiahnutie lepších výsledkov. Ešte pred prihlásením sa na skúšku si každý študent vyskúša skúšku na neostro a lektor s oprávnením skúšať zhodnotí úroveň ústneho prejavu. Na základe týchto výsledkov je možné odhadnúť približný výsledok zo skúšky a začať v príprave na skúšku v tých oblastiach, ktoré sú pre študenta najproblematickejšie.

Prípravné kurzy v Žiline prebiehajú počas týždňa alebo cez víkend. Počas celého týždňa tiež 105 kurzov 5 jazykov v 16 jazykových úrovniach. Kompletný rozpis kurzov je k dispozícii na stránke Jazykovej školy VIVEUS.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Objavte majestátne Tatry kúsok po kúsku

Miesto nerušeného oddychu, športového vyžitia a adrenalínových zážitkov. Aj také sú Tatry.

Tlačové správy

Alarica – new business project in the market of shoes

The difference of the Alarica platform from the other marketplaces is it’s narrow specialization and payment policy.

Tlačové správy

Ako jazdiť na snehu alebo ľade?

Základom je menej otáčok a brzdiť ešte pred zákrutou.

Tlačové správy

Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?

Pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorú destináciu na pobreží Egejského mora si vybrať.