INZERCIA

Medzinárodné certifikáty dávajú šancu na lepšiu prácu

V súčasnom svete kde už každý „ovláda“ angličtinu nie je jednoduché preukázať skutočnú úroveň jej znalosti.

V súčasnom svete kde už každý „ovláda“ angličtinu nie je jednoduché preukázať  skutočnú úroveň jej znalosti.

Pri uchádzaní sa o prácu alebo štúdium v zahraničí často krát kandidátovi pomôže, ak vie dokladovať svoju znalosť angličtiny medzinárodne uznávaným certifikátom.  Budúci zamestnávateľ respektíve škola je ihneď oboznámená s úrovňou cudzieho jazyka a nemusí vykonávať žiadne ďalšie preskúšavanie kandidáta. Šanca na získanie dobrého pracovného miesta týmto stúpa.

V Jazykovej škole VIVEUS sa tento týždeň začínajú prípravné kurzy na medzinárodne uznávané Cambridge skúšky FCE, CAE a aj na skúšku IELTS. Po ukončení kurzu majú študenti možnosť zúčastniť sa na skúške a získať jeden z medzinárodne uznávaných certifikátov. Táto jazyková škola v Žiline poskytuje tiež budúcim kandidátom na skúšku kompletné poradenstvo pri výbere skúšky a servis spojený s registráciou na skúšku.

Prípravné kurzy podrobne oboznamujú študentov zo zložením skúšky, chytákmi a nuansami. Študent získava potrebnú prax, odbremení sa od stresu z neznámeho a oboznámi sa z vhodnými stratégiami pre dosiahnutie lepších výsledkov. Ešte pred prihlásením sa na skúšku si každý študent vyskúša skúšku na neostro a lektor s oprávnením skúšať zhodnotí úroveň ústneho prejavu. Na základe týchto výsledkov je možné odhadnúť približný výsledok zo skúšky a začať v príprave na skúšku v tých oblastiach, ktoré sú pre študenta najproblematickejšie.

Prípravné kurzy v Žiline prebiehajú počas týždňa alebo cez víkend. Počas celého týždňa tiež 105 kurzov 5 jazykov v 16 jazykových úrovniach. Kompletný rozpis kurzov je k dispozícii na stránke Jazykovej školy VIVEUS.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?

Zdravotná poisťovňa Dôvera reaguje na článok VšZP.

Tlačové správy

Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba

V Bratislave je dopyt po bývaní enormný. Stavebný ruch je citeľný vo všetkých bratislavských štvrtiach.

Tlačové správy

FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky

Tešiť sa na neho môžete už tento víkend - prebehne v piatok 22. a v sobotu 23. septembra 2017.

Tlačové správy

Slávnostná imatrikulácia SvF STU v Bratislave

Slávnostným aktom sa začal nový akademický rok 2017/2018 pre študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave.