SME
Piatok, 23. august, 2019 | Meniny má Filip
INZERCIA

Kultové botasky sa opäť predávajú na Slovensku

Retro tenisky značky Botas sa opäť predávajú na Slovensku. Distribuje ich obchod Shooos.sk. Na výber je niekoľko desiatok pôvodných modelov. Niektoré sú v československej trikolóre, niektoré farebne t

Retro tenisky značky Botas sa opäť predávajú na Slovensku. Distribuje ich obchod Shooos.sk. Na výber je niekoľko desiatok pôvodných modelov. Niektoré sú v československej trikolóre, niektoré farebne trošku uleteli.

Pokiaľ hľadáte sériu mestských lifestyle tenisiek Botas 66 – na Slovensku ich predáva a zároveň distribuuje bratislavský obchod a eshop Shooos.sk.

Táto obuv bola populárna a vznikla v 60-tych rokoch. V období odmäku, pražskej jari v botaskách, čo nosili úspešní olympionici, behali naši študenti po námestiach. Botasky boli symbolom slobody, všestranného využitia. V botaskách behali aj naši veľmi úspešní nohejbalisti. Preto tiež dnes sponyoruje Botas nohejbalovú ligu a niekoľko tímov.

Od retra k dizajnovej obuvi študentov

Tvary obuvi si botasky ponechali. Radikálne sa zmenili farby. Obrázok nižšie ukazuje niektoré z modelov Botas 66 na rok 2013. Čo na ne poviete?

tenisky botas

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Last minute tipy: Top ponuky na koniec leta

Nestihli ste ešte dovolenku? Vyberajte si z lákavých ponúk na konci sezóny.

Tlačové správy

Mimoriadny úspech na medzinárodnej súťaži v Číne

Slovenská technická univerzita v Bratislave opäť dokázala, že vie konkurovať univerzitám na svetovej úrovni.

Tlačové správy

Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami

Podľa psychológov patria spomienky na jedlo medzi tie najsilnejšie.