SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

S dobrou aplikáciou sa dostanete jednoducho (a) ďaleko

Zdĺhavé hľadanie lacných leteniek či ubytovania. Niekto častejšie, niekto len príležitostne, ale riešili sme to už snáď všetci.

Máme tu jeseň. Síce relatívne slnečnú a teplú, ale čo z toho, keď nám horúce lúče slnka zohrievajú akurát tak chrbát cez okno kancelárie? Je to tak, more, pláž a sladké ničnerobenie je pre väčšinu z nás už len matnou spomienkou na leto. Tí šťastnejší však majú dovolenku stále pred sebou. Vysoké teploty, príjemné vylihovanie na pláži a preplnené hotely sa rozhodli vymeniť za aktívny oddych v podobe poznávacích zájazdov v Ríme či v Paríži. Iní si zase predĺžili leto v krajinách, kde je ešte aj v novembri horúco a nad 30 stupňov. A tí úplne najšťastnejší sa nemusia rozhodovať medzi aktívnou či pasívnou, letnou alebo jesennou dovolenkou, tí si doprajú jednoducho obe.

Aj keď sa tieto skupiny dovolenkárov zdajú byť na prvý pohľad odlišné, predsa len je tu niečo, čo ich spája. Všetci si chcú vybrať tú najlepšiu možnosť, ktorá sa ponúka. Pre niektorých je to najvýhodnejšia cena, iní preferujú dovolenku bez zdĺhavého hľadania a ak je to možné, tak si ju radi vyberú pohodlne hocikedy a kdekoľvek.

Od PC cez smartfón až po praktickú aplikáciu

Exkluzívnu vlastnosť vyhľadávania priemerných zájazdov ponechajme klasickému PC. Čo tak využiť svoj smartfón, stiahnuť si užitočnú aplikáciu a dostať sa tak ľahko a jednoducho k najlepším a cenovo najvýhodnejším dovolenkovým ponukám? Tieto kritéria najlepšie spĺňa jedna z prvých slovenských mobilných dovolenkových aplikácii Dovolenka online. Za jej vývojom stojí na Slovensku už dobre známa CK TUI ReiseCenter. Aplikácia Dovolenka online bola vytvorená ako doplnková aktivita k existujúcemu webovému portálu a aj jej obsah plne korešponduje s hlavným cieľom CK TUI ReiseCenter – spraviť zážitok už zo samotného výberu dovolenky.

Prečo práve aplikácia Dovolenka online?

Pretože užívatelia oceňujú vyhľadávanie pobytov vo viac ako 120 destináciách z celého sveta. Ide o jednoduchú a užívateľsky nenáročnú aplikáciu prostredníctvom ktorej je možné získať aktuálny prehľad o dostupnosti a cenách jednotlivých dovolenkových pobytov. Stačí zadať kritéria v podobe želanej destinácie či termínu dovolenky. Hľadanú ponuku je možné rozšíriť aj o počet osôb, možnosti stravovania, dopravy či výber konkrétneho hotela. Po zadaní vybraných kritérií aplikácia zobrazí všetky dostupné ponuky usporiadané od najnižšej ceny až po najvyššiu. Všetky ceny sú už tak ako je v CK TUI ReiseCenter zvykom konečné, to znamená, že zahŕňajú všetky povinné poplatky. Veľkým plusom aplikácie Dovolenka online je aj možnosť priamej on-line rezervácie. Táto možnosť Vám poskytne istotu, že Vás pri výbere najvýhodnejšieho last minute alebo first moment pobytu už nikto nepredbehne.

Aplikácia verzus web

Už netreba vyberať, všetko nájdete tam aj tam

Aplikácia Dovolenka online a webová stránka TUI ReiseCenter sú priamo prepojené. Preto nenájdete rozdiel medzi vyhľadávaním ponúk cez aplikáciu a web a je teda iba na Vás, ktorú možnosť uprednostníte. Či už to bude aplikácia alebo web, cez TUI ReiseCenter sa Vám vždy podarí nájsť najvýhodnejšie dostupné varianty vašej cesty, hotely za zvýhodnené ceny a v neposlednom rade najvyváženejší pomer cien a služieb. V TUI ReiseCenter sú Vaše požiadavky neustále spracované najlepšie vyškoleným odborným personálom, ktorého myslenie je orientované priamo na Vás, teda na potreby zákazníkov.

Aplikácia Dovolenka online je odrazom filozofie veľkej spoločnosti s dlhou históriou a tradíciou priblížiť sa čo najviac svojim zákazníkom. Stiahnite si aplikáciu Dovolenka online a garant kvalitného cestovania sa priblíži aj Vám.

Aplikácia Dovolenka online je dostupná v Google Play StoreApp Store.

 fb-tui-app-oct2013-490px-r225_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 24m

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 24m

Siemens Healthineers je už 30 rokov synonymom precíznej medicíny na Slovensku


INZERCIA 24m
SkryťZatvoriť reklamu