SME
Streda, 10. august, 2022 | Meniny má Vavrinec

Druhá fáza Nového Ružinova ponúka bývanie za skvelé ceny

Projekt Nový Ružinov patrí k najlepšie sa predávajúcim novostavbám v Bratislave. Jeho prvá fáza sa takmer vypredala v priebehu...

Projekt Nový Ružinov patrí k najlepšie sa predávajúcim novostavbám v Bratislave. Jeho prvá fáza sa takmer vypredala v priebehu troch mesiacov a tá druhá v ničom nezaostáva. Už po mesiaci predaja je obsadená štvrtina ponúkaných apartmánov. Za vysokým záujmom sú mimoriadne priaznivé ceny, nadštandardné vybavenie a lokalita plná zelene so skvelou dostupnosťou do centra mesta.

mestska-vila-b3-roxy-r496_res.jpg

Výstavba je v plnom prúde

Hrubé stavby prvých dvoch obytných budov sú hotové a investor sa tak už pustil aj do výstavby druhej fázy. Tá tiež prinesie sedemdesiat jedno- až trojizbových apartmánov s výmerami od 29 do 114 m2 v dvoch päťpodlažných mestských vilách. V ich suteréne nájde parkovacie miesto 32 vozidiel, ďalších 45 zaparkuje vonku. Garáže sú polozapustené, vďaka čomu v nich môžu parkovať aj vozidlá s pohonom na plyn.

unspecified-r382_res.jpg

Kuchynská linka v cene

Ceny apartmánov začínajú na vynikajúcich 1 340 eur s DPH za m2 obytnej plochy. Jednoizbový apartmán je dostupný už za 61 tisíc eur, dvojizbový už za 85 tisíc a trojizbový len za 123 tisíc aj s vyše 30 metrovou terasou. V cene každého apartmánu je aj kvalitná nemecká kuchynská linka  zo štúdia Concept vo farebnom prevedení podľa výberu klienta vrátane vstavanej rúry a varnej dosky. „Kuchynská linka je jednou z finančne najnáročnejších dodatočných investícií pri kúpe novostavby a navyše jej zhotovenie a inštalácia odďaľuje možnosť bývania často aj o dlhé týždne. Obyvateľom Nového Ružinova však stačí si doniesť posteľ a bývať môžu prakticky okamžite,“ hovorí Juraj Juritka, investičný riaditeľ spoločnosti CZ Slovakia, ktorá je developerom Nového Ružinova.

01-apartman-typ-a-r287_res.jpg

Farebné prevedenie Variant A

04-apartman-typ-b-r824_res.jpg

Farebné prevedenie Variant B

07-apartman-typ-c-r197_res.jpg

Farebné prevedenie Variant C

Prečo apartmány

Aj keď mestské vily druhej fázy sú prakticky identickou kópiou prvých dvoch budov a spĺňajú všetky hygienické a svetlotechnické normy bytov, sú obytné jednotky v nich klasifikované ako apartmány. Dôvodom je súčasný územný plán. „Spusteniu výstavby predchádzala príprava architektonickej štúdie celej zóny, ktorej súčasťou je aj úprava tohto územného plánu. Získali sme k nej súhlasné stanoviská všetkých dotknutých inštitúcií a jej schváleniu by tak už nemalo nič stáť v ceste,“ vysvetľuje  Juraj Juritka,. Aj pri súčasnom stave však budú môcť obyvatelia Nového Ružinova svoje nové bývanie plnohodnotne využívať vrátane bezproblémového financovania kúpy prostredníctvom hypotéky.

apartman-typ-a-obr-3-r546_res.jpg

Čo ľudí láka? Lokalita, služby, príroda

Novom Ružinove sa CZ Slovakia chystá postaviť novú obytnú zónu pozostávajúcu z celkovo desiatich budov. Tie okrem bývania ponúknu aj priestory pre občiansku vybavenosť a administratívu. Súčasťou plánu výstavby je aj supermarket, materské centrum a iné prevádzky zabezpečujúce komfortný život obyvateľov. „Budujeme miesto, na ktorom bude radosť žiť. Je pre nás preto dôležité, aby obyvatelia Nového Ružinova mali poruke všetky potrebné služby,“ hovorí Juritka.

11-novy-ruzinov-r847_res.jpg

Rýchlosť predaja dokazuje, že projekt je nastavený mimoriadne dobre. Ťahákom je vynikajúca dopravná dostupnosť nielen do centra, ale vďaka priamemu napojeniu na obchvat aj do ostatných častí Bratislavy. Projekt výrazne ťaží aj z blízkosti prírody a množstva zelene priamo medzi domami, ktorej výmera značne presahuje minimálne hodnoty stanovené územným plánom.

Kolaudácia druhej fázy Nového Ružinova je naplánovaná na posledný štvrťrok 2017. Výhradným predajcom projektu, ktorý poskytuje i služby hypotekárneho špecialistu, je realitná kancelária HERRYS.

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Jesenné cesty do exotiky sa oplatia teraz. Pomôžeme vám ich získať so zľavou.


INZERCIA 7 h

Najväčší hit je medový cider. Dá sa kúpiť aj v desiatich Kauflandoch.


INZERCIA 7 h

Kúpte si nové číslo Historickej revue. Alebo využite skvelú akciu pre predplatiteľov.


INZERCIA 7 h
SkryťZatvoriť reklamu