INZERCIA

Na bývanie v štýle “Grand” Bratislava dlho čakala

Odvážne vízie architektov sa stávajú realitou.

Odvážne vízie architektov sa stávajú realitou. Priazeň si získavajú projekty bývania s prívlastkom “komfort najvyššej kvality”, kde sa produkt šije kupujúcim na mieru. Architektúra musí dýchať. Musí zaujať. Chceme bývanie kategórie “Grand”. Kde sa spájajú vízie s priestorom pre úžasný život. Bez kompromisov.

Prinášať budúcnosť do prítomnosti a preniesť vízie o dokonalom bývaní do reality sú výsadou skúsených architektov. Výnimkou nie je ani Mgr. Art. René Kosman. Človek, ktorý rád hovorí, že na začiatku projektovania musí stáť odvážna myšlienka. Ako v prípade projektu Grand Koliba rezidencie

Projektom dávate dušu. Čo je kľúčom k úspešnému projektu bývania v Bratislave?

Bratislavský realitný trh zažíva realitný boom. Nároky kupujúcich rastú. Spoločne s nehnuteľnosťou sa predáva aj životný štýl. Veľkú priazeň si získavajú projekty s výnimočnou lokalitou, atmosférou pre život, kvalitným architektonickým designom a stavebným riešením. Myslím si, že tento trh si už zaslúži projekty bývania jedinečnej kvality, ktoré posúvajú štandard bývania na vyššiu životnú úroveň. Kvalitné stavby sú výkladnou skriňou mestských častí, ktoré vďaka premyslenému urbanizmu a revitalizácii okolia získavajú na spoločenskom kredite. Ich rating rastie. To sú aspekty, ktoré kupujúci vnímajú veľmi pozitívne. Na realitnom trhu je veľa projektov, ale málo takých, čo majú ľudovo povedané, svoju dušu.

Načítavám video...

Do akej miery ovplyvňujú technológie komfort bývania?

Inovatívne technologické riešenia sa o pár rokov stanú súčasťou nášho každodenného života. Projekt Grand Koliba ráta s prvotriednym technologickým vybavením, ktoré bude maximálne využívať každý jeden obyvateľ. Napríklad riešenie stropného chladenia a kúrenia v kombinácii s podlahovým kúrením ponúka jemný pocit chladu bez prievanu pri chladení, no na druhej strane kúrenie je rovnomerné a pre ľudské telo najprirodzenejšie. Toto energeticky úsporné riešenie prináša aj architektonickú voľnosť priestorov bez vykurovacích telies. Obyvatelia taktiež ocenia veľkoplošné hliníkové okná, ktoré sú vstupnou bránou pre svetlo a energiu do celého bytu. Okná od podlahy až po strop vytvárajú atraktívne presklené steny, a to aj s tieniacimi exteriérovými žalúziami zabudovanými v každom okne. Samozrejmosťou sú bytové a medzibytové priečky z akustických keramických tehál, optické rozvody pre vysokorýchlostný internet, TV a telefón v každej izbe. A to je len časť z technológií, ktoré zabezpečujú komfort v tomto projekte. Samozrejmosťou je dôraz kladený na čo najlepšiu nepriezvučnosť či už pri oknách, vstupných dverách a iných častiach bytov. Pre budúcich vlastníkov je veľmi dôležité, aby sa eliminovali pripadne rušivé aspekty. Oddych je pre nás všetkých veľmi dôležitý.

Čím je projekt výnimočný?

Pri Grand Koliba rezidencie vychádzame z faktu, že ľudia žijúci v meste vyhľadávajú komfort rodinného domu v modernom mestskom bývaní. V prípade rezidencií Grand Koliba je veľkou devízou priestor, a to v bytoch, tak aj v celom areáli rezidencií. Sú tu dobré dispozičné riešenia presvetlených bytov, každý z nich má priestrannú terasu či predzáhradku na stretávanie sa s priateľmi. Projekt je naozaj výnimočný vďaka zeleným upraveným plochám s rozlohou až 12 966 m2. Nájdeme tu privátny park, veľkú relaxačnú terasu s ležadlami na opaľovanie s výhľadom na panorámu mesta, oddychové zóny na posedenie či piknik v tráve, detské ihrisko a v neposlednom rade aj najvyššie položenú fontánu Bratislavy. A vďaka miestu, kde sa rezidenčný projekt Grand Koliba buduje, sú odvšadiaľ nádherné výhľady na mesto a Malé Karpaty. To je pre Bratislavu nevídaný luxus. Všade naokolo sú dokonalé sadové úpravy, chodníčky s moderným mobiliarom, verejné osvetlenie s dômyselným systémom osvetlenia kde nevzniká svetelný smog. A to všetko vyrastá vysoko nad mestom v jednej z najlukratívnejších častí Bratislavy, nad ostatnými projektami budovanými v tejto lokalite. Je to bývanie, ktorého chcete byť súčasťou.

cam1201mail-r678_res.jpg 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pracoval som v mekáči a vydržal tri dni. Hranolky sú prekliatie

Zážitok je dobrý, mal by to zažiť každý.

Tlačové správy

Slovenské ovocie a zelenina - máme ich v obchodoch dostatok?

Slovenskí farmári naplno využívajú skvelé vlastnosti našej pôdy. Vďaka tomu nájdeme na pultoch čerstvú domácu zeleninu a ovocie.

Tlačové správy

Kartou míňame viac. Čo by obchodníci mali vedieť o zákazníkoch

Keš prestáva obchodníkom zarábať.

Tlačové správy

Autokamery Mio a navigace teď s 3letou záruční dobou

Tříletou garanci na autokamery a navigace Mio teď získají všichni, kteří si koupí jeden z produktů Mio do konce roku 2018