SME
Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

ANTIK optický gigabitový internet čoskoro aj v Prešove!

Antik finišuje práce s výstavbou optickej siete aj v Prešove.

Antik finišuje práce s výstavbou optickej siete aj v Prešove. Začína v častiach Rúrky, Sídlisko II a Solivar + okolitých obciach Kendice, Lemešany a Finticami. Ponúkať bude super-rýchly neobmedzený gigabitový optický internet pre rodinné domy spolu s najbohatšou digitálnou TV k internetu zadarmo.

K rýchlemu 1Gbit/s optickému internetu aj Digitálna TV zadarmo!

K internetu zadarmo Vás poteší vyše 150 TV kanálov už v základnej ponuke, k dispozícii tiež moderný 20 dňový HD archív s covermi titulov, MOVIES s filmami a seriálmi bez reklám a s dabingom taktiež zadarmo, živé pohľady kamier na prírodu alebo situáciu nakrižovatkách či priame prenosy z kostolova množstvo ďalších moderných funkcií vrátane automatického sledovania TV aj v mobile vďaka bezplatnej aplikácii Antik TV.

Set-top box až -60% a ďalšie výhody

Najnovší 4K set-top box k digitálnej TV získate pri prechode od konkurencie vo výraznej zľave –60% (len 39€ namiesto 99€), k tomu ľubovoľný TV balík na 3 mes. zadarmo a kopec ďalších výhod. Ak od konkurencie neprechádzate, aj tak máte výraznú zľavu na set-top box len 69€ namiesto 99€. Akcie sú platné od 1.3. – 30.6.2021. (Využiť ich môžete v čase pripojenia, stačí sa v tomto období nezáväzne registrovať).

Eurosport v 4K prináša ANTIK ako prvý!

Horúca novinka v ponuke ANTIKU a úplne prvenstvo na Slovensku a v Čechách je vysielanie

atraktívnej športovej stanice Eurosport vo vysokom rozlíšení 4K!

Kde bude Antik dostupný + nezáväzná registrácia už dnes

Ak bývate vy alebo Vaši známi v týchto lokalitách v rodinných domoch, mali by ste spozornieť. Môžete sa nezáväzne registrovať už dnes a využiť jedinečnú ponuku v čase pripojenia. Ide o tieto lokality rodinných domov: PO – Fintice, PO – Kendice, PO – Lemešany a tiež časti Prešova - Sídlisko 2, Rúrky a Solivar.

Všetky akcie sú platné od 1.3. – 30.6.2021 a využiť ich môžete v čase pripojenia, stačí sa v tomto období nezáväzne registrovať. Nemáte preto čo stratiť. Registrácie môžete nahlásiť nezáväzne na 055 30 12345.

Navyše, všetky služby od Antiku sú bez viazanosti a už 20 rokov za nezmenenú cenu. Už od 17,92€ mesačne tak môžete mať neobmedzený gigabitový optický internet a Digitálnu TV a volania k internetu bezplatne s kopou ďalších výhod.

Všetky nové lokality na optike nájdete aj na stránke www.antik.sk/pripajame.

Viac o najbohatšej TV na Slovensku nájdete na www.antik.sk/televizia

Prehľad platných akcií nájdete na www.antik.sk/akcie

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún