SME
Nedeľa, 29. máj, 2022 | Meniny má Vilma

Platí zákaz cestovania. BUBO pozýva do Ománu

Netradičná reakcia na zatvorenie hraníc. Cesta do Ománu privátnym lietadlom.

Zákaz cestovania dodržiava aj BUBO, ponúka vám však možnosť spoznávať svet virtuálne v novom cestovateľskom magazíne. A pri tom súťaž o cestu do Ománu privátnym lietadlom s odletom na jeseň 2021.

30 ROKOV CESTOVATEĽSKÉHO KNOW-HOW

BUBO vzniklo v roku 1992 v partii cestovaniachtivých študentov. Dnes je z neho cestovná kancelária, ktorá platí na Slovensku najviac daní a organizuje cesty na všetky kontinenty do všetkých krajín sveta.

Sprievodcovia BUBO už 30 rokov píšu cestovateľské blogy , aby zapísali spoločné zážitky a podelili sa o poznanie s ľudmi, ktorých naša planéta neprestáva fascinovať.

„Odkedy sa pred rokom prestalo cestovať, nezvesili sme hlavy. Celý náš team tvrdo pracoval na príprave cestovateľského denníka. Bude nám cťou, ak sa stanete jeho pravidelným čitateľom,” hovorí Ľuboš Fellner, riaditeľ BUBO.

SÚŤAŽ O ZÁJAZD DO OMÁNU

10 otázok vás dostane do Ománu s BUBO . V blogoch BUBO nájdete zľavové kódy, ktoré ľahko spoznáte podľa náhodnej kombinácie 6 písmen.

Po aktivácii zľavového kódu získate vstupenku do online-kvízu. Dostanete 10 otázok, vždy s linkom na iný blog, v ktorom nájdete správnu odpoveď. Každý, kto správne zodpovie na otázky, dostane sa do žrebovania o zájazd do Ománu a ďalšie ceny od BUBO. Súťaž trvá celú jar. Žrebuje sa 21. júna.

NÁJDITE ZĽAVU AŽ 1000 EUR

Z ľavový kód nie je len vstupenkou do kvízu, ale už aj každý kód vám prinesie zľavu na zájazd s BUBO. Kódy rozhodené v blogoch majú celkovú hodnotu až 1 002 021 eur. Hľadajte teda v texte blogov šesťpísmenové kódy, ktoré tam očividne nepatria. Zľavy môžete využiť na akýkoľvek zájazd s BUBO, platia aj na zimu či jar 2022. Presné podmienky súťaže nájdete tu.

RADY NA CESTY ZDARMA

Už rok sa svet trápi s pandémiou a trápia sa aj všetci cestovatelia. Sprievodcovia BUBO však celý rok tvrdo pracovali, aby v roku 2021 posunuli projekt exkluzívnych cestovateľských blogov o úroveň vyššie. V cestovateľskom magazíne BUBO tak dnes aj individuálni cestovatelia nájdu tipy na prehliadku 155 najzaujímavejších miest sveta (každý deň pribúdajú nové), každý deň nové rady na cesty s originálnymi fotografiami a videami, originálne pohľady tvorené rokmi cestovania.

Získajte rady od profesionálov zdarma, pripravte sa na cestu, a keď sa táto čudesná doba skončí, môžete vyraziť. Svet neprestal byť tým najkrajším miestom na život. Vidíme sa tam.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Karel ZIMA - MIO vám vydrží fakt roky

Každý rok je potrebné meniť iba kartu SD, nie autokameru. Autokamera musí vydržať, preto jazdím s Mio!


3 h
Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?

Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?


28. máj

Túžite po obuvi, ktorá bude pohodlná na bežné nosenie do mesta, ale aj do práce? V tom prípade ste tu správne!


INZERCIA 28. máj
SkryťZatvoriť reklamu