SME
Pondelok, 21. jún, 2021 | Meniny má AlojzKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Nákupy zadarmo vo Forum Poprad

Čím viac miniete, tým viac môžete získať späť

Jar pomaly, ale veľmi intenzívne, klope na dvere a spolu s ňou prichádza nová svieža jarná kolekcia módy a športové vybavenie na novú sezónu. Ak teda potrebujete po zime oživiť šatník alebo sa chystáte za novými športovými dobrodružstvami, určite vás poteší, že vo Forume Poprad je od pondelka otvorená väčšina prevádzok, v ktorých nájdete kúsky, ktoré vám urobia radosť.

Na podporu jarných nákupov pre vás vo Forume pripravili nový projekt, v ktorom môžete získať odmenu za vaše nákupy. Akcia Nákupy zadarmo bude trvať do 6. júna a pravidlá sú veľmi jednoduché.

Stačí, ak zaregistrujete pokladničné bloky a faktúry za vaše nákupy vo Forume na webe centra www.forumpoprad.sk. Čím viac pokladničných blokov a faktúr zaregistrujete, tým vyššia je šanca, že vyhráte. Bloky a faktúry môžu byť z ktorejkoľvek prevádzky vo Forume, ich dátum však nesmie byť starší ako od 12. apríla 2021.

Každý týždeň vo Forume vyžrebujú 22 šťastných výhercov, ktorí získajú späť hodnotu svojho nákupu, zaokrúhlenú na 5€ nahor. Výhry budú odovzdané v podobe nákupných poukážok Forum Poprad a maximálna výška odmeny je 300€.

Pokladničné bloky a faktúry je potrebné pri registrácii zaradiť podľa ceny nákupu do jednej z kategórií, z ktorých bude každý týždeň vyžrebovaný nasledovný počet výhercov:

10 výhercov v kategórii nákupu od 1 do 10€,

6 výhercov v kategórii nákupu od 10,01 do 20€,

4 výhercovia v kategórii nákupu od 20,01- do 50€

a 2 výhercovia v kategórii nákupu nad 50,01€, pričom výhercovia v tejto kategórii môžu získať späť hodnotu nákupu až do výšky 300€.

Čísla víťazných pokladničných blokov a faktúr budú uverejnené každý pondelok na webe centra a výhercovia budú kontaktovaní aj e-mailom.

Ak ste teda svoje jarné nakupovanie odkladali, tak teraz je vhodná chvíľa rozbaliť to naplno. Od pondelka bude väčšina obchodov vo Forume otvorená a ak sa na vás usmeje šťastie, tak sa nová výbava v šatníku na vašom účte nijak neprejaví.

Držíme Vám palce pri žrebovaní a prajeme príjemné nakupovanie.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Planned changes and modernisation of companies in the context of the private law recodification


3 h

Na slobodnej ceste k novému vozidlu sa viete vyhnúť mnohým obmedzeniam.


3 h

Podľa prieskumov si sporí až 80 % Slovákov. Žiaľ, väčšina nie celkom výnosne.


3 h