SME
Sobota, 20. august, 2022 | Meniny má Anabela

Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému

Zbavte vašu pečeň nežiadúcich látok, detoxikujte a regenerujte ju!

Prekonali ste COVID-19?

Nový koronavírus spoznávame už druhý rok. Lekári a výskumníci postupne sumarizujú možné dlhodobé negatívne dopady na zdravie ľudí, ktorí prekonali ochorenie COVID-19. Už teraz však na základe nazbieraných poznatkov a štúdií vieme, že minimálne u mnohých pacientov sa ťažkosti neskončia vyliečením sa z akútneho štádia a môžu sa týkať aj bezpríznakových infikovaných, respektíve ľudí s ľahkým priebehom samotného ochorenia. Zmapované sú negatívne následky covid-19 na pľúca, srdce, obličky, centrálny nervový systém a pribúdajú aj nepriaznivé vplyvy na pečeň a tráviace ústrojenstvo.

Na pečeň pôsobí priamy účinok vírusu alebo komplikovaný priebeh choroby a nepriamo lieky používané na liečbu COVID-19. Špeciálne vysoko rizikové populácie si vyžadujú dôkladné sledovanie. Patria sem napr. staršia populácia, pacienti s ochoreniami pečene, ale i pacienti užívajúci antivirotiká alebo bežné nesteroidné protizápalové lieky.

Najťažšie pracujúci orgán v tele

Pečeň hrá kľúčovú úlohu v metabolizme a je potrebná pre rovnováhu celého tela, stabilizuje telesné funkcie,“ uvádza sa v štúdii vedcov z Kalifornskej univerzity. Denne vykoná viac ako 500 funkcií. Filtruje krv, vyplavuje jedovaté látky z tela von. Zaisťuje látkovú výmenu a premenu živín, metabolizmus tukov aj bielkovín. Je zásobárňou krvi, živín a železa.

„Pečeň je filtrom tela,spracúva všetko, čo telo príjme, vrátane liekov,“ hovoria vedci.

Keď PEČEŇ kričí o pomoc!

Od pečene závisí, či telo dokáže, udržať kvalitu a čistotu krvi, či zvládne boj protivírusom, baktériám, alebo nastane bujnenie vírusu či baktérií vo vašom organizme.

Väčšina ľudí spája poškodenie pečene s konzumáciou alkoholu,úlohu zohrávajú ale aj iné faktory. Sú to spomínané vírusy a baktérie, rôzne iné zdravotné diagnózy (cukrovka, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol), ďalej lieky či návyky životného štýlu (fajčenie, obezita, zlá strava). Ochorenie spočiatku nebolí a pacienti o ňom často nevedia.

Za dva mesiace dokážete s pečeňou urobiť zázraky.

Ako mať zdravú pečeň? Skôr ako siahnete po liekoch, zamerajte sa na úpravu stravy. Z jedálnička by mal zmiznúť alkohol a nezdravé potraviny.Veľkou pomocou sú prírodné prípravky, ktoré nám pomôžu zregenerovať pečeň a ochrániť jej funkcie.

Svetovou jednotkou v prírodných prípravkoch na komplexnú ochranu pečene je LIV 52. Je to jedinečný prípravok s viacnásobnou ochranou a regeneráciou pečene. Tvorí ho zmes rastlinných výťažkov.

Prečo práve Liv52?

  • Skúmaný na vedeckej úrovni. Jeho účinky potvrdzuje množstvo klinických štúdií
  • Tvorí ho špecifická kombinácia rastlín, ktorých účinok sa navzájom posilňuje

Rekonvalescencia a regenerácia

  • Potvrdený účinok pri rekonvalescencii po prekonaných ochoreniach- výrazne redukuje symptómy, klinické a biochemické parametre a dobu rekonvalescencie, pomáha regenerovať poškodené pečeňové bunky

Detoxikácia

  • Liv 52 pomáha pri detoxikácii pre telo škodlivých látok z prostredia, potravín a liekov. Jeho zložky majú silný antioxidačný a antibakteriálny účinok.
  • pomáha chrániť pečeňový parenchým-výstelku pred toxínmi, predovšetkým pred alkoholom. Znižuje jeho škodlivý účinok na bunky pečene.

Podpora trávenia a úprava metabolizmu

- zabraňuje stukovateniu pečene

- pomáha normalizovať rytmus medzi apetítom a sýtosťou, zlepšuje trávenie

Liv.52 je účinný a bezpečný prípravok bez nežiadúcich účinkov.

Dostanete ho v každej dobrej lekárni, alebo nawww.zdraviehimalaya.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravené sú hodnotné ceny, tombola aj bohatý sprievodný program.


INZERCIA 12 h

50 percent áut, ktoré boli registrované pred embargom, je stále funkčných.


INZERCIA 19. aug

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.


INZERCIA 19. aug
SkryťZatvoriť reklamu