SME
Utorok, 17. máj, 2022 | Meniny má Gizela

Bratislava sa rozrastá, nová štvrť láka viacerými výhodami

Kvalitná architektúra, skvelá lokalita, nová štvrť a kopec zelene. Aj tak môže vyzerať vaše nové bývanie v Novom Ružinove!

Nájsť ideálne bývanie je náročná úloha, či už hľadáte nový domov pre seba alebo svoju mladú rodinu. Základnými požiadavkami bývajú blízkosť do centra, rozumná cena a dostatok zelene. Projekt Nový Ružinov spĺňa všetky tieto kritéria, aby ste si mohli povedať, že tu je radosť žiť!

Žiadna betónová džungľa, ale útulné miesto pre život.

V projekte nenájdete tisíce bytov. Developer kladie dôraz na vzdušnú architektúru, aby mal každý svoj priestor a osviežujúci pocit slobody. Navyše projekt disponuje veľkými vnútroblokovými parkmi, ktoré poskytujú každému ten najlepší výhľad cez veľké francúzske okná. Na prízemí sa nachádzajú predzáhradky a na vyšších poschodiach dobre riešené balkóny či veľkolepé terasy, čím majitelia získajú ešte lepšie prepojenie s parkom.

Budovanie komunity a dobrých susedských vzťahov

Developer CZ Slovakia, a.s. projektom Nový Ružinov vytvára novú mestskú štvrť a prinesie jej obyvateľom všetko, čo im spríjemní bývanie a s tým spojené komunitné susedské vzťahy.

Nový Ružinov je priestor, v ktorom si môžete spoločne vychutnávať grilovačky v parkoch, nakúpiť potraviny, cukrárenské výrobky, ako aj využiť iné služby, ktoré lokalita ponúka, alebo si požičať auto vďaka carsharingovej službe.

Všade blízko!

Z Bajkalskej ulice je to na skok do centra aj vďaka novovybudovanému obchvatu, ktorým sa tranzit presunul na novú cestu. Samozrejmosťou je aj blízkosť cyklotrás a nová zastávka mestskej hromadnej dopravy. Ideálne pre všetkých, ktorí žijú rýchlym mestským tempom, no zároveň sa chcú vracať do svojej vlastnej oázy pokoja.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Hypoglykémia je u diabetikov „bežná“, nepredvídateľná a potenciálne nebezpečná komplikácia inzulínovej liečby.


7 h

Nová verzia softvéru pre rodinu modelov ID prináša rýchlejšie nabíjanie, vyšší dojazd, vylepšenú navigáciu a veľa ďalších funkcií.


INZERCIA 19 h
Jiří Procházka.

Jiří Procházka, jeden z najlepších bojovníkov MMA súčasnosti, sa stal novým globálnym ambasádorom spoločnosti XTB.


16. máj
SkryťZatvoriť reklamu