SME
Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Napredujte spolu s T-Systems Slovakia! Napredujte spolu s nami!

Snívate o budúcnosti bez nudy a stagnácie? Riešite každý deň rovnaké zadania a tie isté problémy? Využite šancu odborne rásť. Pracujte v spoločnosti, ktorá neustále napreduje.

Snívate o budúcnosti bez nudy a stagnácie? Riešite každý deň rovnaké zadania a tie isté problémy? Využite šancu odborne rásť. Pracujte v spoločnosti, ktorá neustále napreduje.

T-Systems Slovakia prišla na Slovensko v roku 2006 a vďaka odborným a spoľahlivým službám sa vypracovala na jednu z najväčších a najkvalitnejších IT spoločností v krajine. Na začiatku sa v priestoroch spoločnosti, ktorá má svoje sídlo v Košiciach, pohybovalo 23 zamestnancov, ktorých nadšenie a motivácia boli prvým krokom k úspechom dcérskej spoločnosti T-Systems International GmbH. Nielen vďaka neúnavnej práci personálneho oddelenia, ale najmä pre atraktívnu ponuku pre záujemcov o prácu v oblasti informačno-komunikačných technológií (IKT) sa už za prvé tri mesiace jej pôsobenia počet zamestnancov zvýšil na rovných 100. Od samého začiatku spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti informačných a komunikačných technológií, ponúka študentom i odborníkom v oblasti IKT nadštandardné podmienky, možnosti ďalšieho vzdelávania i odborný rast. Šikovných ľudí motivujú zaujímavé pracovné ponuky a možnosti spoznávania najnovších zahraničných technológií na vysokej úrovni.

Spoločnosť využila hneď prvé leto pôsobenia na Slovensku a počas študentských prázdnin pripravila pre ľudí hladných po informáciách vzdelávacie kurzy. Vďaka týmto sa 115 mladých študentov, ochotných cez voľné dni chodiť do školy, vzdelávalo v dôležitých programoch i aplikáciách, ako SAP, Windows a Unix/Linux.

T-Systems Slovakia podporuje novú IT generáciu nielen vo vzdelávaní. Vďaka IT-Academy, odborným prednáškam na vysokých školách v regióne alebo otvorením laboratórií pre výskum a štúdium operačných systémov na Technickej univerzite v Košiciach sa T-Systems Slovakia dostala do povedomia. Okrem odborného vzdelania poskytuje tiež atraktívne podmienky pre prácu, rozvoj a budovanie kariéry, spolupracujúc s rôznymi vzdelávacími inštitúciami. Práve vďaka takýmto benefitom a podporným akciám sa spoločnosť rozvíja a rastie. Z prvých 23 zamestnancov je teraz už viac ako 1 000 spokojných IT špecialistov. T-Systems Slovakia sa od svojich začiatkov vypracovala na kľúčového administrátora a správcu IKT infraštruktúry v celosvetovej servisnej sieti, ktorý neustále zvyšuje svoje kvality a ponúka služby na najvyššej úrovni. Je to miesto pre odborníkov, ktorí sa neboja zaujímavých zadaní a výziev.

Urobte niečo pre vašu IT kariéru. Pridajte sa k spoločnosti T-Systems Slovakia a napredujte spolu s ňou!

www.t-systems.sk


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


9 h

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 10 h

Výsledky hlasovania verejnosti v ankete Shell Parádna jazda.


14 h
Skryť Zatvoriť reklamu