SME
Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Napredujte spolu s T-Systems Slovakia! Napredujte spolu s nami!

Snívate o budúcnosti bez nudy a stagnácie? Riešite každý deň rovnaké zadania a tie isté problémy? Využite šancu odborne rásť. Pracujte v spoločnosti, ktorá neustále napreduje.

Snívate o budúcnosti bez nudy a stagnácie? Riešite každý deň rovnaké zadania a tie isté problémy? Využite šancu odborne rásť. Pracujte v spoločnosti, ktorá neustále napreduje.

T-Systems Slovakia prišla na Slovensko v roku 2006 a vďaka odborným a spoľahlivým službám sa vypracovala na jednu z najväčších a najkvalitnejších IT spoločností v krajine. Na začiatku sa v priestoroch spoločnosti, ktorá má svoje sídlo v Košiciach, pohybovalo 23 zamestnancov, ktorých nadšenie a motivácia boli prvým krokom k úspechom dcérskej spoločnosti T-Systems International GmbH. Nielen vďaka neúnavnej práci personálneho oddelenia, ale najmä pre atraktívnu ponuku pre záujemcov o prácu v oblasti informačno-komunikačných technológií (IKT) sa už za prvé tri mesiace jej pôsobenia počet zamestnancov zvýšil na rovných 100. Od samého začiatku spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti informačných a komunikačných technológií, ponúka študentom i odborníkom v oblasti IKT nadštandardné podmienky, možnosti ďalšieho vzdelávania i odborný rast. Šikovných ľudí motivujú zaujímavé pracovné ponuky a možnosti spoznávania najnovších zahraničných technológií na vysokej úrovni.

Spoločnosť využila hneď prvé leto pôsobenia na Slovensku a počas študentských prázdnin pripravila pre ľudí hladných po informáciách vzdelávacie kurzy. Vďaka týmto sa 115 mladých študentov, ochotných cez voľné dni chodiť do školy, vzdelávalo v dôležitých programoch i aplikáciách, ako SAP, Windows a Unix/Linux.

T-Systems Slovakia podporuje novú IT generáciu nielen vo vzdelávaní. Vďaka IT-Academy, odborným prednáškam na vysokých školách v regióne alebo otvorením laboratórií pre výskum a štúdium operačných systémov na Technickej univerzite v Košiciach sa T-Systems Slovakia dostala do povedomia. Okrem odborného vzdelania poskytuje tiež atraktívne podmienky pre prácu, rozvoj a budovanie kariéry, spolupracujúc s rôznymi vzdelávacími inštitúciami. Práve vďaka takýmto benefitom a podporným akciám sa spoločnosť rozvíja a rastie. Z prvých 23 zamestnancov je teraz už viac ako 1 000 spokojných IT špecialistov. T-Systems Slovakia sa od svojich začiatkov vypracovala na kľúčového administrátora a správcu IKT infraštruktúry v celosvetovej servisnej sieti, ktorý neustále zvyšuje svoje kvality a ponúka služby na najvyššej úrovni. Je to miesto pre odborníkov, ktorí sa neboja zaujímavých zadaní a výziev.

Urobte niečo pre vašu IT kariéru. Pridajte sa k spoločnosti T-Systems Slovakia a napredujte spolu s ňou!

www.t-systems.sk


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné

Porsche ide vlastnou cestou. Dokazuje, že komfort a športová jazda sa nevylučujú, pričom nadšencov oslovuje aj ako plug-in hybrid.

Tlačové správy

Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?

Dovážame nielen citrusy, ale aj zemiaky.

Tlačové správy

UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení

Vlastníkom AXA na Slovensku sa stala UNIQA. Pre klientov sa nič nemení. Ich úspory v dôchodkových fondoch budú v bezpečí .