INZERCIA

Výhody nákupu voľnopredajných liekov cez internet

Znova prichádza pravidelná sezóna chrípky a nachladnutí. Verejné priestranstvá a takisto lekárne sú plné infikovaných ľudí. V takomto období sa človek bojí nakupovať, a už tobôž v lekárni, kde si ide zakúpiť svoj vitamín, kozmetiku či mastičku na kĺby.

Znova prichádza pravidelná sezóna chrípky a nachladnutí. Verejné priestranstvá a takisto lekárne sú plné infikovaných ľudí. V takomto období sa človek bojí nakupovať, a už tobôž v lekárni, kde si ide zakúpiť svoj vitamín, kozmetiku či mastičku na kĺby.


Podmienky predaja

Od tohto roka sa rozšíril predaj liekov aj o internetový predaj formou zásielok, a tak môžete nakupovať z domu či z práce bezpečne a bez rizika infekcie. Všetky internetové lekárne však musia mať za sebou klasickú „kamennú" lekáreň ako garanciu správneho zaobchádzania s liekmi v súlade s požiadavkami lekárenskej praxe. Zásielkový predaj jej schvaľuje príslušný samosprávny kraj po splnení prísnych podmienok, ktoré sú definované v zákone o liekoch a zdravotných pomôckach. Súčasťou povolenia je aj kladný posudok Štátneho ústavu  pre kontrolu liečív.

Všetky uvedené náležitosti spĺňa e-shop lekaren.sme.sk, ktorý prevádzkuje a pre ktorý zásielkový výdaj liekov a zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu verejnej lekárne zabezpečuje PharmDr. Marta Juríková Lekáreň na Sídlisku, Svätoplukova 5, 971 01 Prievidza.

Odborné poradenstvo

Medikamenty teda nie sú z anonymného sveta internetu, ale z konkrétnej „kamennej" lekárne. Zákazník dostane produkt, ktorý si objednal  - pravý liek aj s odborným poradenstvom farmaceuta, pričom o kúpe voľnopredajného lieku sa môže poradiť cez telefón, alebo email. Odpovedať mu bude vždy človek s adekvátnym lekárnickým vzdelaním. Istotou je aj právna regulácia výdaja liekov a štátny dozor nad touto formou obchodu. Lieky viazané na recept si môže pacient naďalej vybrať len v kamennej lekárni.

Spôsob nákupu

Na stránke lekaren.sme.sk si zákazník vyberie hľadaný produkt a vloží ho do virtuálneho košíka, vyberie si spôsob doručenia a platby, a do 24 hodín má svoj nákup na adrese, ktorú si zadal. Táto adresa sa môže líšiť od trvalého bydliska, čiže lieky mu môžu byť doručené aj do práce.

Sortiment

E-shop lekaren.sme.sk poskytuje prehľadné členenie produktov podľa kategórií, umožňuje vyhľadávať produkty podľa ich názvov, a ponúka prehľad najpredávanejších liekov  či pomôcok. Internetoví zákazníci hľadajú väčšinou produkty na chudnutie, imunitu, lieky proti bolesti a prípravky intímneho charakteru.

Bezpečnosť online platby

Celá komunikácia na lekaren.sme.sk počnúc registráciou a končiac platbou je zašifrovaná bezpečnostným SSL certifikátom a všetky Vaše osobné údaje sú pred odoslaním zašifrované 256 BIT kryptovaním. Zjednodušene to znamená, že koncový užívateľ si môže byť istý s kým komunikuje.

 

Nová služba v nákupnej sekcii Sme.sk lekaren.sme.sk je pripravená poskytnúť Vám široký sortiment voľnopredajných liekov a zdravotných pomôcok, spolu s vysoko odbornými a rýchlymi službami certifikovanej internetovej lekárne.

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Noerr advised on WebSupport deal

Noerr Slovakia is pleased to announce its new department “Digital Business”

Tlačové správy

Čo sa stalo s mojimi úsporami v druhom pilieri?

Kombinácia zasielania povinných ročných výpisov a koncoročnej situácie na akciových trhoch vystrašila sporiteľov v druhom pilieri.

Tlačové správy

Podnikanie a významné ukazovatele v roku 2019

Významné ukazovatele v roku 2019 pre zdaniteľné osoby a platcov DPH,právnické osoby, spoločnosti s ručením obmedzeným a iné.

Tlačové správy

Smartfóny Samsung Galaxy S priniesli množstvo inovácií

Samsung Galaxy S v roku 2010 predznamenal nástup nových technologických riešení.