SME
Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky
INZERCIA

Hľadala lacný víkendový pobyt na webe, odišla s novým autom

Je ideálne spojiť príjemné s užitočným. Púchovčanke Zuzane Motlovej sa to podarilo. V konkurencii niekoľko tisíc súperov.

Je ideálne spojiť príjemné s užitočným. Púchovčanke Zuzane Motlovej sa to podarilo. V konkurencii niekoľko tisíc súperov.

Zuzana doteraz nikdy nič nevyhrala. Teda len doteraz. Prišla na www.zlavy.sme.sk hľadať lacný pobyt pre rodinu. Zapojila sa v novembri minulého roku do rozbehnutej súťaže o najnovší model auta Volkswagen Polo. Avšak skôr, než si stihla vybrať pobyt, ju zastihla informácia o výhre. Pritom to nebolo vôbec jednoduché – keďže išlo na internetové pomery o nadštandardnú cenu a popri tom sa každý týždeň žrebovalo o luxusný wellness pobyt, súťaž denne pritiahla tisícky návštevníkov.

V súčasnosti je Z. Motlová, vyučená cukrárka, na materskej dovolenke a väčšinu svojho času venuje 15-mesačnej Vaneske. Hoci jedno staršie auto už v rodine majú, mala z červeného VW Polo Premium obrovskú radosť.

Ste pravidelnou návštevníčkou portálu Zlavy.sme.sk?
Objavila som ho len vlani v novembri, keď som chcela pre našu malú rodinku nájsť nejaký cenovo primeraný víkendový pobyt. Poradila mi to kamarátka, ktorá hovorila o výhodných zľavách a práve vtedy začínala aj súťaž o auto. A tak som začala hrať a zbierať žreby, ktoré zvyšovali šancu na výhru. Manželovi som od začiatku žartom tvrdila, že auto vyhrám, ale neveril mi...

Koľko žrebov ste mali v súťaži?
Viem, že boli takí, ktorí ich mali aj vyše 600, ale mne sa to podarilo so 47 žrebmi.

Už ste niekedy niečo vyhrali?
Nie. Toto je moja prvá výhra v živote.

Ako ste prijali správu o výhre auta?
Prvému telefonátu som neverila. Nuž, ale keď ma presvedčili, že je to pravda, mala som čo robiť, aby som to rozdýchala. Volala som hneď manželovi a ten ma vysmial, veď koľko je vraj rôznych podvodných súťaží. Uverili sme až na druhý deň, po potvrdení výhry.

Oslávili ste to?
Zatiaľ nie, ale malá oslava určite bude.

Kto bude na aute jazdiť?
Predpokladám, že hlavne ja. Ako rodina síce vlastníme starší van, ale manžel ho používa aj na pracovné účely. VW Polo teda bude slúžiť najmä mne, čo sa zíde najmä vtedy, keď budem chcieť ísť niekde s dcérkou Vaneskou. Určite mi bude veľkou pomocou.

Ste šoférkou?
Našťastie som si vodičské oprávnenie urobila pred vyše rokom a už aj jazdím, hoci zväčša po len po rodnom meste. Aj z Bratislavy VW polo zatiaľ odváža do Púchova manžel.

Ste na materskej, aké sú vaše plány po jej skončení?
Som vyučená cukrárka a pracovala som pri výrobe čokoládových praliniek. No pred materskou som o prácu prišla. Ale rozmýšľam o nejakej malej výrobni a potom možno aj cukrárni. Asi by som ale na rozbeh potrebovala nejakú ďalšiu výhru (smeje sa).

Čo viete o modeli auta, ktoré ste vyhrali?
O tom vie viac manžel, mne však trafili obľúbenú červenú farbu.

A čo víkendový pobyt, už ste ho na Zlavy.sme.sk našli?
Ešte nie, ale určite si niečo vyberieme. Sme totiž rodina, ktorá veľmi rada cestuje a na zlavy.sme.sk je skvelý výber.


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


18. sep

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


18. sep
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


17. sep
Skryť Zatvoriť reklamu