INZERCIA

Dovolenkári majú najčastejšie problémy so žalúdkom

Leto je v plnom prúde a mnohí dovolenkári už na vlastnej koži pocítili, že cestovné poistenie má svoj význam.

Leto je v plnom prúde a mnohí dovolenkári už na vlastnej koži pocítili, že cestovné poistenie má svoj význam. ČSOB Poisťovňa počas uplynulých týždňov pomáhala riešiť najčastejšie tieto zdravotné problémy: zažívacie ochorenia, respiračné infekcie ako zápaly dýchacích ciest a zápaly dutín, močové infekcie, zápaly stredného ucha, zlomeniny končatín, úrazy hlavy, či alergícké reakcie na základe poštipnutia hmyzom. Problémy dovolenkárov najčastejšie riešime v Egypte, Rakúsku, Turecku, Taliansku a Grécku.

Nedostatok tekutín a dlhý pobyt na slnku

U starších ľudí sme zaznamenali komplikácie chronických ochorení. Problémy mali kvôli nedodržiavaniu dostatočného pitného režimu a komplikácie spôsoboval aj pridlhý pobyt na slnku, čo malo za následok kolapsové stavy, trombózy, cievne mozgové príhody, infarkt a podobne.

Deti bojovali s infekciami, mladí s úrazmi

U mladších dovolenkárov sme zaznamenali úrazy pri športe ako napríklad pád z bicykla, úraz na korčuliach i motorke.
Malé deti počas dovolenkových dní bojovali s horúčkami, hnačkami, infekciami uší a dýchacích ciest.

Najdrahšia poistná udalosť v Bulharsku

Najdrahšiu dovolenkovú poistnú udalosť sme zaznamenali v Bulharsku. Klient bol hospitalizovaný kvôli akútnemu zápalu pankreasu, následne sme mu zabezpečili letecký prevoz do vlasti. Dovolenkár neplatil nič. ČSOB poisťovňa zaplatila všetky náklady priamo zdravotníckemu zariadeniu a leteckej spoločnosti.

Ako sa poistiť

Dovolenkár môže uzatvoriť poistku priamo z domu online na internetovej adrese www.csobonline.sk, alebo telefonicky cez call centrum na čísle 0850 111 303. V týchto dňoch ako aj počas ďalších letných týždňov ponúkame 30 % zľavu na poistenie pre tých, ktorí uzatvoria poistku online alebo cez call centrum.
Poistiť sa dá, samozrejme, aj v pobočkách ČSOB Poisťovne alebo prostredníctvom bankomatu ČSOB. Klienti ČSOB banky môžu využiť aj výhodné celoročné poistenie k platobnej karte.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?

Vedeli ste, že 4G sieť máte na dosah už aj vy? A to bez dodatočných poplatkov.

Tlačové správy

Príbeh tradičného družstva - príbeh Antonína Kvapila

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 6. vydanie.

Tlačové správy

V Botanickej záhrade SPU otvorili jedinečnú výstavu orchideí

Pri vstupe do skleníkov Botanickej záhrady SPU sa návštevník ocitne akoby v inom svete. Vo svete tisícich farieb, tvarov a vôní.

Tlačové správy

Noc architektúry 2018

Dvakrát v priebehu jedného roka sa slovenská architektonická obec stretáva na podujatí – Noc architektúry.