SME
Piatok, 23. august, 2019 | Meniny má Filip
INZERCIA

Ako sa nenechať podviesť v zamestnaní?

Chystáte sa nastúpiť do práce a neviete, čo od zamestnávateľa môžete čakať? V dnešnej dobe, kedy aj na skôr opovrhované pracovné miesta je nával, sa nové pracovné miesto hľadá len veľmi ťažko.

Podmienky, ktoré Vám niektoré firmy nastavia, sú často hraničiace s "robotou". Ak chce po Vás niekto dobré pracovné výsledky, musí Vás vhodne hodnotiť a motivovať. Ak sa chová nepoctivo, zle, zistíte to, ale možno neskoro.
Každý vo svojom okolí máme známeho, ktorý sa spálil vo svojej novej práci, ktorý sa stretol s firmou - zamestnávateľom, ktorá sa nesprávala nekorektne.

Pomôžte nájsť riešenie všetkým, ktoré môže čakať nemilé prekvapenie v práci. Ohodnoťte anonymne svojho zamestnávateľa, ako sa k Vám chová, ako dodržiava dohodnuté pravidlá. Negatívne, alebo pozitívne.

Alebo napíšte referencie pre celú Vašu firmu, ktorá Vás zamestnáva. Trebárs aj Vás raz poteší referencia, ktorá Vám napovie, u koho budete zamestnaní. Otvorte priestor do férových podmienok sveta firiem, práce i medziľudského správania.

S ÚPLNE NOVÝM PROJEKTOM ZNAMAFIRMA.SK TO IDE JEDNODUCHO.

POMÔŽTE OSTANÝM VAŠIMI SKÚSENOSŤAMI A OSTATNÍ POMÔŽU VÁM.

WWW.ZNAMAFIRMA.SK


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Last minute tipy: Top ponuky na koniec leta

Nestihli ste ešte dovolenku? Vyberajte si z lákavých ponúk na konci sezóny.

Tlačové správy

Mimoriadny úspech na medzinárodnej súťaži v Číne

Slovenská technická univerzita v Bratislave opäť dokázala, že vie konkurovať univerzitám na svetovej úrovni.

Tlačové správy

Zaspomínajte si na detstvo s tradičnými pochúťkami

Podľa psychológov patria spomienky na jedlo medzi tie najsilnejšie.