SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Turistická obuv La Sportiva na predaj v Shooos.sk

Obuv La Sportiva patrí medzi najkvalitnejšie turistické topánky na trhu. Nosia ich horskí vodcovia, záchranári, horolezci. V skratke profesionáli, ktorí sa pohybujú po horách. Pokiaľ potrebujete dobrú

Obuv La Sportiva patrí medzi najkvalitnejšie turistické topánky na trhu. Nosia ich horskí vodcovia, záchranári, horolezci. V skratke profesionáli, ktorí sa pohybujú po horách. Pokiaľ potrebujete dobrú a kvalitnú obuv, La Sportivu dostanete v obchode Shooos.sk.

Čo robí tieto talianske topánky dobrými, že ich nosia všetci horali? Na jednej strane je to prístupom majiteľa spoločnosti, ktorý sa sám aktívne pohybuje po horách a potrebuje kvalitné topánky. Na druhej strane sa na obuvi nešetrí a na topánkach použili kvalitné a odskúšané materiály, pričom ich dizajn spolutvárajú ľudia, čo ich nosia.

Podrážka a predná cast topánky je z tvrdej, nešmykľavej gumy. La Sportiva sa to naučila na lezečkách. Turistické topánky bývajú často uspôsobené na pohyb po skalách, kde musia eliminovať pošmyknutie sa aj na mokrom povrchu.

Vychádzajúc z tvrdej podrážky, guma plynulo prechádza do spevnenej pety. Je to výhoda a topánka sa tak “nevyčvachce” veľmi rýchlo. Pevne obopne nohu a chodidlo a drží ju pokope, pričom sa sila z nohy ľahko prenáša cez topánku na povrch skaly. (to je pozitívna vlastnosť)

Pevnosti topánok prispieva, že modely sú väčšinou celokožené, ťažšie sa zoderú. Šnúrky sú pri modeloch z leta 2013 prevlečené nie cez dierky, ale poza ďalšie šnúrky. Pozrite sa sami.

Tieto kvalitné topánky veľmi odporúčame. Nájdete ich v obchode Shooos.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22 h

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan