SME
Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Zviditeľnite sa, predávajte cez topovaný inzerát na nBazar.sk

S narastajúcim počtom inzerentov na obľúbenom inzertnom servery nBazar.sk stúpa taktiež i počet vložených inzerátov na množstvo ponúkaného tovaru či služieb.

Užívateľmi čoraz viac obľúbený inzertný server nBazar.sk  sa môže pýšiť prehľadným a bezplatným vyhľadávaním i vkladaním inzerátov pre širokú verejnosť.

 Nakoľko tento inzertný bazár nie je obmedzený na len občiansku či podnikateľskú inzerciu, nie je úzko špecializovaným inzertným serverom a nakoľko ponuka jednotlkivých kategórií a podkategórií je skutočne široká (ale zároveň prehľadná s príťažlivým dizajnom) jeho sympatizantov zo strany užívateľov každým dňom narastá.

 Zvýšený záujem o inzertný server nBazar.sk je možné pripísať i skutočnosti, že vložiť nový inzerát  je bezplatné a hlavne pre užívateľa technicky úplne nenáročné. Taktiež je v prípade záujmu inzerentovi umožnené jednoduché a bezplatné zaregistrovanie sa  čím získa prístup k mnohým výhodným a zaujimavým funkciám, ktoré inzertný bazár ponúka.

Príťažlivou službou bez nutnosti registrácie je aj funkcia Vyhľadávací agent, ktorá upozorní užívateľa na novo vložené inzeráty, ktoré spĺňajú ním zadané kritéria.

nbazar.sk inzeráty zadarmo

S narastajúcim počtom inzerentov na obľúbenom inzertnom servery nBazar.sk stúpa taktiež i počet vložených inzerátov na množstvo ponúkaného tovaru či služieb. Vzhľadom na túto skutočnosť vyšiel bazár užívateľom v ústrety s najnovšou funkciou a to možnosťou topovania, zviditeľnenia inzerátu.

Topovanie inzerátu je funkcia, na ktorú užívateľ nepotrebuje takmer žiadnu technickú zručnosť a zvládne ju jednoduchým úkonom. Po vložení inzerátu   ktorý chce inzerent zviditeľniť stačí poslať platenú sms (v uvedenom tvare na uvedené telefónne číslo).

Po odoslaní sms je užívateľov inzerát za niekoľkých sekúnd na stránke topovaný a jeho zviditeľnenie trvá po dobu 7 dní.

Napriek tomu, že služba topovanie inzerátu je spoplatnená, je inzerentmi s obľubou využívaná, nakoľko zabezpečí, že topovaný inzerát je na stránke nBazar.sk umiestnený na výhodnejšom, viditeľnejšom mieste (nad ostatnými, netopovanými inzerátmi) a je pravdepodobnejšie, že inzerentovi prinesie takýto topovaný inzerát  väčší ohlas, či rýchlejší predaj ponúkaného tovaru/služby.    

Pridajte sa k nám aj na Facebook-u.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia

Digitisation is bringing new opportunities to Slovakia, but is the country ready for these changes?

Tlačové správy

ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi

Rodinná firma ZAMIO v súčasnosti patrí na Slovensku k najväčším pestovateľom kráľovnej antioxidantov - arónie čiernoplodej.

Tlačové správy

Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť

Priemerný dôchodok na Slovensku je 486,29 €, pričom ženy ho majú v priemere o 100 € nižší ako muži.