SME
Pondelok, 15. august, 2022 | Meniny má Marcela

Kancelárie pre malých aj veľkých žnú úspech

Westend Tower po zmenách naberá nový dych. Koncept flexibilných kancelárií FlexiFloor dopĺňa unikátna kombinácia služieb.

Westend Tower po zmenách naberá nový dych Koncept flexibilných kancelárií FlexiFloor dopĺňa unikátna kombinácia služieb Pribudlo  fitness centrum, kaviareň i stolný futbal Novým leasingovým agentom sa stala spoločnosť Modesta  Firiem v budove pribúda

Ponuka kvalitných priestorov pre menšie a začínajúce firmy je v Bratislave limitovaná, pričom sa dopyt práve po nich v skupine malých a stredných podnikateľov zvyšuje. Na trhu sú žiadané kancelárie so všetkými službami štandardnými pre biznis centrá. Westend Tower ich v unikátnej kombinácii služieb ponúka..

Stúpajúci záujem v segmente malých kancelárskych priestorov (do100 m2) viedol  prenajímateľa k rozhodnutiu rozšíriť koncept FlexiFloor vo Westend Tower v tomto roku  hneď dvakrát. Flexibilným kanceláriám v administratívnej budove Westend Tower sa totiž darí.

„Samých nás taký záujem prekvapil. Pôvodne sme mysleli, že uvoľníme jedno poschodie, aby sme vykryli medzeru na trhu malých kancelárií. No zdá sa, že je väčší ako sme pôvodne predpokladali. Prvé FlexiFloor poschodie máme kompletne prenajaté, na druhom poschodí máme voľnú už iba poslednú kanceláriu o výmere 20 m2.a teraz otvárame tretie, ktoré sme aktívne obhliadali so záujemcami ešte pred jeho dokončením.“, hovorí o úspechu konceptu Peter Miščík, zástupca nového leasingového agenta, spoločnosti Modesta.

Podľa predstaviteľov spoločnosti je nespornou výhodou budovy jej unikátna poloha na križovatke hlavných dopravných tepien Bratislavy. Westend Tower má  tým nielen bezproblémové napojenie na diaľnicu v smere na Košice, Budapešť, Viedeň a Prahu, ale je aj uzlom pre MHD i SAD spoje  nielen do celého mesta i regiónu. „Sme presvedčení, že okrem tejto nespornej výhody prístupu, dodáva budove na zaujímavosti unikátna kombinácia služieb dostupná teraz aj pre segment malých a stredných firiem.“, vysvetľuje Peter Miščík.

Westend Tower ako jedna z mála bratislavských kancelárskych budov ponúka stále bezproblémové parkovanie, a najnovšie svoje služby rozšírila o nový koncept privátneho fitness klubu Little Bit Fit a novú kaviareň. Vďaka novému prevádzkovateľovi jedálne sa budova stala vychytenou „destináciou“ obedových prestávok v okolí.

Pre klientov i návštevníkov pripravuje Modesta aj ďalšie služby. „Uvedomujeme si, že v práci trávime väčšinu dňa a tak by sme chceli našim klientom poskytnúť v nej  čo najväčší komfort. Nie je to však o luxusnej výbave, my myslíme  na ich kvalitné pracovné zázemie,  na efektívnosť a rýchlosť komunikácie, znižovanie stresu, a komfort, na to, čo hostiteľa robí dobrým hostiteľom  Dobré obedy, žiaden stres pri parkovaní, efektívna komunikácia s agentom, možnosť relaxovať pri kávičke či odreagovať sa na stacionárnom bicykli, alebo najnovšie aj pri turnaji v stolnom futbale – skrátka k tomu patria.“, dopĺňa Peter Miščík.

FlexiFloor – koncept flexibilných kancelárií pre menšie a začínajúce firmy v biznis centre Westend Tower na bratislavskej Patrónke. Pozostáva z kancelárií už od 12m2 (pre 1-2 osoby) na ôsmom, štvrtom podlaží, a prvom podlaží s minimálnou dobou nájmu tri mesiace. Kancelárie sú k dispozícii okamžite, v závislosti od požiadaviek klienta na úpravy.  

do-textu-r816_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Po rekonštrukcii pôvodnej obytnej budovy z roku 1937 pribudlo na Špitálskej ulici 8 bytov.


6 h

Jeden z najväčších folklórnych festivalov v regióne ostáva úrovňou kvality verný svojmu menu.


21 h

O dôvodoch kandidovať, o politike a prešovskom futbalovom štadióne.


21 h
SkryťZatvoriť reklamu