INZERCIA

Ako zvládnuť predvianočný stres bez virózy

Vírusy nechodia dverami. Ani slušne nezaklopú. Neohlásené bez pozvania obsadia interiér nášho organizmu a spôsobia mu šok.

Vírusy nechodia dverami. Ani slušne nezaklopú. Neohlásené bez pozvania obsadia interiér nášho organizmu a spôsobia mu šok. Prechladnutie, chrípku alebo iný druh virózy. Ako sa zbaviť nevítaných hostí, ktorí nás zvyknú poctiť v tej najnevhodnejšej chvíli, napríklad teraz pred sviatkami?

Príčiny a dôsledky. Riešime ich denne. Vrátane nášho zdravia. Stresujeme sa doma i v práci? Podľa pravidiel nepriamej úmery sa zvýši šanca nákazy, pretože odolnosť voči všetkým infekciám vďaka dlhodobému psychickému napätiu prudko klesá. Podceníme ranný novembrový mrázik a necháme doma teplejší kabát i hrubý šál? Nepripravené telo zasiahnuté chladom sa nedokáže dostatočne brániť. A viróza má zelenú. Najmä v období, keď máme oslabenú imunitu pre fyzickú či psychickú vyčerpanosť. A o pár dní už pocítime dohru mikrobiologického útoku. Upchaný nos, zvýšenú tvorbu hlienov, kašeľ, uslzené oči, únavu až vyčerpanosť, bolesť hlavy i svalov a neraz aj zvýšenú teplotu – priebeh priam učebnicovej virózy.

Problém suchého vzduchu

Podobný scenár nás nepríjemne zaskočí najmä v období, keď sa blíži koniec roka a my stíhame nápor povinností ako v práci, tak i doma. Každý si chce zobrať pár dní zaslúženého voľna, roboty sa preto v posledných týždňoch nakopí, nehovoriac o koncoročných uzávierkach. A k tomu celý ten predvianočný zhon spojený s veľkým upratovaním, pečením vianočných keksov a zháňaním darčekov! Práve obchodné centrá s vysokým výskytom návštevníkov rovnako ako pracovné prostredie bývajú častým zdrojom nákazy. Komplikáciou je i suchý vzduch v nedostatočne vetranom interiéri, ktorý zhoršuje stav sliznice. Potom je menej odolná voči vírusom a náchylnejšia na respiračné infekčné ochorenia. Špeciálne to platí pre sliznicu nosa ako najfrekventovanejšiu cestu, ktorou sa vírusy dostávajú do organizmu.

Hľadáme správnu liečbu

mucoviral

Potlačiť nepríjemné symptómy dokážu viaceré preparáty. My však chceme viac – riešiť aj príčiny zdravotných ťažkostí a to bez zbytočnej chémie a zaťažovania žalúdka.

Promptnú a ľahko dostupnú možnosť riešiť zdravotný problém máme, našťastie, k dispozícii. V podobe prírodného prípravku Mucoviral, zaujímavého obsahom výťažku z morskej riasy, ktorého účinok potvrdili aj klinické štúdie. Pomocou látky pochádzajúcej z morských rias vytvorí prípravok na povrchu buniek nosovej sliznice ochrannú vrstvu. A riziko prenikania vírusov a následne ich rozmnožovania a šírenia infekcie výrazne klesne. Vďaka prítomnosti prírodnej látky sa tak v nose zníži množstvo vírusov až o 92 percent a zároveň sa zmierňujú príznaky prechladnutia.

Mucoviral® sprej proti prechladnutiu je zdravotnícka pomôcka.
 

Pre celú rodinu

Ocitli sme sa v časovom epicentre infekčných ochorení. Aj vďaka vianočným nákupom a celému sviatočnému virvaru. Je dobré mať po ruke šetrného pomocníka, ktorý predstavuje účinnú pomoc. Mucoviral je ako prírodný produkt navyše vhodný pre všetkých rodinných príslušníkov, vrátane nastávajúcej či dojčiacej mamičky a pre deti od 1 roka.

Viac informácií nájdete TU

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.