SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Byty Miletičova 60 – pre tých, ktorí milujú mesto

Vybudovaním komplexov biznis centier a rozmachom výstavby administratívnych budov v centre Bratislavy, v ktorých pracujú tisíce ľudí, vyrástol ...

Cenovo dostupné bývanie blízko centra

Vybudovaním komplexov biznis centier a rozmachom výstavby administratívnych budov v centre Bratislavy, v ktorých pracujú tisíce ľudí, vzrástol, logicky, aj dopyt po cenovo dostupnom bývaní v dosahu týchto objektov. Práve v tejto lokalite, len pár krokov od centra, už onedlho pribudnú nové byty a apartmány.
Atraktívne bývanie v bratislavkej biznis zóne a blízko všetkých výhod mesta je v predaji od 2. februára 2015.

Od 2. 2. 2015 spustil investor PROFINEX holding predaj nových bytov v  projekte Miletičova 60. Bývalá administratívna budova sa už onedlho stane novým polyfunkčným objektom, ktorý ponúkne priestor na bývanie aj na podnikanie. Celkovo tu vznikne 152 bytov a apartmánov a dve podlažia na komerčné účely. Cena bytov sa začína na 49 900 eur.

Prevažujú dvojizbové byty

V polyfunkčnom objekte našli svoje miesto nielen byty, ale aj obchodné a administratívne priestory, ktoré sa nachádzajú na prvom a druhom nadzemnom podlaží, a dvojposchodový parkovací dom v podzemí s kapacitou 136 stojísk. Rezidenčná časť  sa začína tretím nadzemným podlažím. Na desiatich podlažiach majú záujemcovia na výber z  jedno- až trojizbových a mezonetových bytov a apartmánov vo výmere od 27 m2 až do 93 m2 obytnej plochy. Každý z bytov má balkón alebo francúzsky balkón, súčasťou mezonetových bytov sú terasy s atraktívnym výhľadom.

miletičova 60

A hoci v prípade malometrážnych bytov je najvýraznejším lákadlom ich cena, tu sa architekti popasovali tiež s dispozičnými riešeniami a s praktickosťou bývania tak, aby vznikol atraktívny a vzdušný obytný priestor. Aj tie najmenšie jednoizbové byty, ktoré sú v cene od 49 900 eur, majú priestor vyriešený tak, že je v ňom dostatok odkladacieho miesta, kúpeľňa s priestorom na normálnu vaňu a samostatné WC, čo je v nových malometrážnych bytoch neštandardné. Najviac je však dvojizbových bytov, o ktoré je na realitnom trhu aj najväčší záujem. V nich sa podarilo vytvoriť veľkorysý samostatný odkladací priestor, ktorý môže poslúžiť tiež ako veľký šatník alebo úložisko všetkého športového vybavenia od bicyklov cez lyže až po surf. Čiže priestor presne pre mestských ľudí s množstvom koníčkov a aktivít a tým aj s množstvom vecí, ktoré treba niekam upratať. Navyše každý byt v dome má aj pivničnú kobku, čo je tiež ďalší odkladací priestor. V cene bytu je už zahrnutý štandard vrátane kuchynskej linky so zabudovanými spotrebičmi, ako aj spomínaná pivničná kobka. Byt je pri odovzdaní v stave vhodnom na okamžité nasťahovanie.

miletičova 60

Za fasádou s tepom srdca

Objekt dostane novú tvár tak zvnútra, ako aj zvonka. Spoločnosť PROFINEX holding, ktorá za projektom stojí, oslovila architektonické štúdio Bluhm Partner. Architektom sa podarilo vytvoriť z monotónnej nepríťažlivej fasády nový orientačný prvok dolného konca Miletičovej ulice. Architekti vniesli do exteriéru objektu tep a život frekventovanej ulice, ktoré sa symbolicky prenášajú na fasádu v podobe výrazných zelených vertikálnych línií, akoby zaznamenaných tepov srdca. Ľahké a moderné použité materiály toto farebné riešenie exteriéru ešte zvýrazňujú.

miletičova 60

Rovnaký prístup ako pri exteriéri bol zvolený aj pri výbere materiálov do interiérov bytov. Poznávacím znamením je tu nadčasová architektúra s orientáciou na detaily – napríklad slnečné tienidlá na balkónoch, štandard bytov už aj s kuchynskou linkou vybavenou spotrebičmi. Byty sú tak prakticky hneď po kúpe pripravené na nasťahovanie.

Z „Miletičky“ je všetko na skok

Sedem minút pešo do jedného z najväčších bratislavských obchodných centier, ešte menej k najbližším potravinám, do banky, na trh Miletičova, do najbližšieho fitnescentra alebo k lekárovi. Kaviarne, reštaurácie, bizniscentrá, školy... všetko doslova na pár krokov od projektu Miletičova 60. Pešia dostupnosť úplnej občianskej vybavenosti, ako aj historického centra Bratislavy, frekventovanosť mestskej hromadnej dopravy a roky budovaná fungujúca infraštruktúra je tým, čo robí lokalitu Miletičovej ulice takou atraktívnou a vyhľadávanou zo strany záujemcov o komfortné a moderné mestské bývanie.

miletičova 60

Projekt polyfunkčného objektu Miletičova 60 prináša na trh spoločnosť  PROFINEX estate, aktívne pôsobiaca v rámci skupiny PROFINEX holding, ktorá  vykonáva svoje  aktivity  na trhu už od roku 2000 predovšetkým ako developér priemyselných a rezidenčných nehnuteľností v rámci celej Európy. V portfóliu developérskych činností sa skupina PROFINEX holding zaoberá výstavbou rodinných domov, bytov, polyfunkčných objektov a objektov občianskej vybavenosti. Je vlastníkom niekoľkých významných lokalít osobitne atraktívnych pre klientov zvyknutých na komfort a na zdravé životné prostredie.

Začiatok výstavby: marec 2015

Predpokladané ukončenie výstavby: 2 Q/2016
Web projektu: www.mileticova60.sk

Web investora: www.profinexholding.sk

Kontakt na klientske centrum:

Miletičova 60, 821 08 Bratislava

predaj@mileticova60.sk

0948 60 60 60

 

Ďalšie informácie o projekte:

PROFINEX holding, s.r.o.

Horná 41
974 01 Banská Bystrica
Slovakia

Tel.: 048/412 44 44
www.profinexholding.sk
mileticova60@profinexholding.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 14m

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 14m

Siemens Healthineers je už 30 rokov synonymom precíznej medicíny na Slovensku


INZERCIA 14m
SkryťZatvoriť reklamu