INZERCIA

Dať si zoperovať oči alebo ísť k moru? Už môžete oboje.

Revolučná laserová operácia očí metódou Relex Smile 3D.

Revolučná laserová operácia očí metódou Relex Smile 3D.

Leto doteraz nebolo na laserové operácie očí vhodnou sezónou. Plávanie v mori či v bazéne bolo totiž po zákroku niekoľko týždňov vylúčené. S revolučnou metódou ReLEx Smile 3D si môžete užívať kúpanie už týždeň po operácii!

v-texte3-r973_res.jpg

Ostrý zrak do niekoľkých hodín po operácii, žiadna bolesť, nijaké narušenie povrchu rohovky a navyše sa môžete o pár dní zbaliť a užívať si pri plávaní či šnorchlovaní krásy podmorského života. To všetko ponúka operačná metóda ReLEx Smile 3D, ktorú priniesol na Slovensko MUDr. Ivo Ďurkovič z kliniky iClinic. Podľa neho je táto metóda revolučná hneď v niekoľkých smeroch a zároveň mimoriadne bezpečná. Využíva moderný femtosekundový laser VisuMax 500 od nemeckej firmy Carl Zeiss, ktorý šetrne odstráni dioptrickú chybu bez narušenia povrchových vrstiev rohovky. „Minimalizuje sa tak výskyt pooperačných komplikácií, ktoré pri iných operačných metódach súvisia práve s narušením povrchu rohovky. Ide najmä o riziko posunutia lamely - flapu, zašednutia rohovky, vzniku mikrostrií či narušenie biomechanických vlastností rohovky. Metóda ReLEx Smile 3D odstraňuje dioptrické chyby oka výlučne pomocou femtosekundového laseru. Bezbolestne, bez narušenia povrchu rohovky a bez spáleného tkaniva. Excimerový laser využívaný pri iných metódách, ktorý môže nadmerne spáliť tkanivo rohovky, sa pri tejto metóde vôbec nevyužíva. Nepríjemný zápach pri operácii je teda vylúčený.“ hovorí MUDr. Ivo Ďurkovič z iClinic.

v-texte-r960_res.jpg

Chcete wow efekt?

Pri operácii ReLEx Smile 3D femtosekundový laser vytvorí s dokonalou presnosťou vo vnútri rohovky tzv. lentikulu. Epitel rohovky sa nenaruší zárezom a vytvorením lamely-flapu ako pri iných operačných metódach. Presný tvar lentikuly sa vypočíta už po absolvovaní predoperačného vyšetrenia, a tak môže laser pomocou precíznych výpočtov odstrániť skutočne len prebytočné tkanivo. Po operácií sa videnie stabilizuje už do pár hodín, pričom riziko výskytu slzenia či pocitu suchého oka je skôr výnimkou. „ReLEx Smile 3D je najlepšou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú byť istí, že ich zrak bude lepší rýchlo a bez komplikácií a vedľajších účinkov. Pacienti sú prekvapení rýchlosťou zákroku a jeho bezbolestným prebiehom ako aj okamžitým nástupom jasného videnia - takzvaným “wow” efektom. Oceňujú najmä minimálne obmedzenia po operácii. Hneď na druhý deň už väčšinou pracujú a do týždňa sa naplno môžu venovať športovým aktivitám, aj spomínanému plávaniu. Je treba tiež spomenúť, že táto revolučná metóda už neprináša obmedzenia ani pre kontaktné športy ako džudo, karate, či futbal, je vhodná aj pre aktívnych športovcov. Rohovka totiž ostáva po zákroku nedotknutá. Pomocou ReLEx Smile 3D teda odstraňujeme dioptrie bezbolestne, bez rezu a bez obmedzení,“konštatuje MUDr. Ivo Ďurkovič. Operácia metódou ReLEx Smile 3D je určená pre pacientov s krátkozrakosťou a astigmatizmom a ponúka optimálne riešenie najmä pre pacientov s vyšším stupňom krátkozrakosti.

v-texte1-r573_res.jpg

Očná klinika iClinic patrí medzi špičkové európske kliniky. Jej vybavenie tvoria najmodernejšie nemecké laserové prístroje od spoločnosti Carl Zeiss, ktoré sú svetovou špičkou medicínskej techniky v tomto odbore. Klinika ponúka nemecký prístup a precíznosť slovenských a nemeckých lekárov, ktorí patria medzi jej  personál. Kliniku iClinic nájdete v bratislavskom Aupark-u alebo v absolútnom centre Banskej Bystrice na Kapitulskej ulici číslo 7. Viac informácii o spomínanej metóde nájdete na www.relexsmile.sk alebo www.iclinic.sk.

Nina Hanusková, Mgr.

PR & Marketing manager

hanuskova@iclinic.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

5 tipov ako využiť ľahké priečky pri rekonštrukcii bytu

Pripravujete rekonštrukciu bytu? Využite ľahké priečky, ušetríte čas a vyhnete sa prachu i hluku. Poradíme vám, podľa čoho vyberať.

Tlačové správy

Dvojitý diplom medzi EU v Bratislave a UNWE v Sofii

Rektor EU v Bratislave podpísal zmluvu o dvojitom diplome s Univerzitou národného a svetového hospodárstva v Sofii.

Tlačové správy

Ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu EU v Bratislave

V utorok 19. júna 2018 sa uskutočnilo ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Tlačové správy

Kreditná karta – áno alebo nie

Názory na „kreditky“ sú dvojaké – priaznivci kreditnej karty by bez nej ani nevyšli z domu, no mnohí jej na chuť ešte neprišli.