INZERCIA

Slovenskí a českí vedci objavili nové riešenie problémov s kĺbmi

Na nových produktoch pre naše kĺby intenzívne pracujú odborníci na celom svete a jeden taký sa podarilo objaviť našim vedcom.

Revolučný prístup v riešení problémov s kĺbmi

O rôznych druhoch kĺbovej výživy a zázračných prípravkoch sme už všetci veľakrát počuli. Ale iba niektoré z nich nám dokážu naozaj pomôcť. Pritom bolesti kĺbov, ich stuhnutie a znížená pohyblivosť  nás dokážu veľmi potrápiť. Doteraz sa pre výživu kĺbov využívali zložky, ktorých úlohou bolo predovšetkým doplniť látky pre kĺby, väzy a šľachy. Teraz sa vďaka nápadom našich vedcov podarilo skĺbiť tradičnú kĺbovú výživu s tým najlepším, čo ponúka enzymoterapia. Už dnes môžete v slovenských lekárňach získať prvý produkt, ktorý ponúka kombináciu osvedčeného glukozamínu s enzýmami, označovanými ako proteázy. Tie sa vyznačujú silným efektom, ktorý pozitívne pôsobí na naše kĺby. Prvým takýmto prípravkom, ktorý môžete v lekárňach zakúpiť je GelActiv Proteo-Enzyme Q.

fotka-v-texte-produkt-r668_res.jpg

Revolučná kĺbová novinka v našich lekárňach

Upratovačky nášho tela

Enzýmy pôsobia ako urýchľovače chemických reakcií v našom tele. V škole sme sa učili, že enzýmy nám štiepia stravu. Menej už vieme o tom, že vo vnútri organizmu máme tisíce enzýmov, ktoré si telo vie vyrábať aj samo a vďaka ním prebieha väčšina reakcií v organizme. Ešte menej vieme o tom, že niektoré enzýmy nám veľmi pomáhajú aj v iných oblastiach. Najväčší význam v tom majú proteázy (Proteo-Enzymy). Pri športe, namáhavej práci i pri bežnom pohybe sa nám opotrebovávajú tkanivá (napr. chrupavky). Zvyšky tkanív musí telo rýchlo zlikvidovať. Nastúpia tzv. upratovačky (Proteo-Enzýmy), ktoré telo od týchto zvyškov vyčistia a pripravia tak pôdu pre kvalitnú kĺbovú výživu.

Unikátna kombinácia

Práve tieto Proteo-Enzýmy v kombinácii s glukozamínom sulfátom (základná stavebná látka chrupavky) nájdete ako v jedinom prípravku na našom trhu, vo výživovom doplnku GelActiv Proteo-Enzyme Q. Obsiahnutý  glukozamín je naviac vo forme s postupným uvolňovaním v organizme, prípravok tak nezaťažuje žalúdok, na čo si u obdobných produktov veľmi sťažujú najviac ženy. Dôležitý je aj obsah vitamínu C k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek. Produkty GelActiv boli vždy veľmi obľúbené medzi vrcholovými športovcami, ktorí svoje kĺby nadmerne zaťažujú. GelActiv Proteo-Enzyme Q je však napriek svojej výnimočnosti odporúčaný všetkým ľuďom s bolesťami kĺbov, ale predovšetkým tým, ktorým iné produkty nepomáhajú.

 produktytexte-r477_res.jpgDoplnky stravy GelActiv, ponúkame kvalitnú  kĺbovú terapiu pre každého

Stačia iba dve tabletky denne

Doteraz bolo užívanie enzýmov pomerne finančne náročné a tiež spojené s prehĺtaním veľkého množstva tabliet. Ani jedna z týchto vecí u GelActivu Proteo-Enzyme Q  neplatí. Stačí užívať 2 tabletky denne. Žiadajte vo svojej lekárni, alebo tiež prostredníctvom lekárenských e-shopov. Teraz napríklad na www.pilulka24.sk  prípravok GelActiv Proteo-Enzyme Q 120 tbl. na 2 mesiace užívanie za cenu 20,00 €.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove

Nový obytný dom Karlove na Hudecovej ulici ponúkne unikátne bývanie v stabilizovanej časti Karlovej Vsi.

Tlačové správy

Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?

Niektoré su notoricky známe a niektoré vám dajú zabrať.

Tlačové správy

Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche

Takmer milión balení antibiotík "pojedli" vlani Slováci pri ochoreniach, na ktoré tieto lieky nezaberajú.

Tlačové správy

Príbeh tradičného družstva - príbeh Alojza Kračinovského

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 4. vydanie.