SME
Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Slovenskí a českí vedci objavili nové riešenie problémov s kĺbmi

Na nových produktoch pre naše kĺby intenzívne pracujú odborníci na celom svete a jeden taký sa podarilo objaviť našim vedcom.

Revolučný prístup v riešení problémov s kĺbmi

O rôznych druhoch kĺbovej výživy a zázračných prípravkoch sme už všetci veľakrát počuli. Ale iba niektoré z nich nám dokážu naozaj pomôcť. Pritom bolesti kĺbov, ich stuhnutie a znížená pohyblivosť  nás dokážu veľmi potrápiť. Doteraz sa pre výživu kĺbov využívali zložky, ktorých úlohou bolo predovšetkým doplniť látky pre kĺby, väzy a šľachy. Teraz sa vďaka nápadom našich vedcov podarilo skĺbiť tradičnú kĺbovú výživu s tým najlepším, čo ponúka enzymoterapia. Už dnes môžete v slovenských lekárňach získať prvý produkt, ktorý ponúka kombináciu osvedčeného glukozamínu s enzýmami, označovanými ako proteázy. Tie sa vyznačujú silným efektom, ktorý pozitívne pôsobí na naše kĺby. Prvým takýmto prípravkom, ktorý môžete v lekárňach zakúpiť je GelActiv Proteo-Enzyme Q.

fotka-v-texte-produkt-r668_res.jpg

Revolučná kĺbová novinka v našich lekárňach

Upratovačky nášho tela

Enzýmy pôsobia ako urýchľovače chemických reakcií v našom tele. V škole sme sa učili, že enzýmy nám štiepia stravu. Menej už vieme o tom, že vo vnútri organizmu máme tisíce enzýmov, ktoré si telo vie vyrábať aj samo a vďaka ním prebieha väčšina reakcií v organizme. Ešte menej vieme o tom, že niektoré enzýmy nám veľmi pomáhajú aj v iných oblastiach. Najväčší význam v tom majú proteázy (Proteo-Enzymy). Pri športe, namáhavej práci i pri bežnom pohybe sa nám opotrebovávajú tkanivá (napr. chrupavky). Zvyšky tkanív musí telo rýchlo zlikvidovať. Nastúpia tzv. upratovačky (Proteo-Enzýmy), ktoré telo od týchto zvyškov vyčistia a pripravia tak pôdu pre kvalitnú kĺbovú výživu.

Unikátna kombinácia

Práve tieto Proteo-Enzýmy v kombinácii s glukozamínom sulfátom (základná stavebná látka chrupavky) nájdete ako v jedinom prípravku na našom trhu, vo výživovom doplnku GelActiv Proteo-Enzyme Q. Obsiahnutý  glukozamín je naviac vo forme s postupným uvolňovaním v organizme, prípravok tak nezaťažuje žalúdok, na čo si u obdobných produktov veľmi sťažujú najviac ženy. Dôležitý je aj obsah vitamínu C k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek. Produkty GelActiv boli vždy veľmi obľúbené medzi vrcholovými športovcami, ktorí svoje kĺby nadmerne zaťažujú. GelActiv Proteo-Enzyme Q je však napriek svojej výnimočnosti odporúčaný všetkým ľuďom s bolesťami kĺbov, ale predovšetkým tým, ktorým iné produkty nepomáhajú.

 produktytexte-r477_res.jpgDoplnky stravy GelActiv, ponúkame kvalitnú  kĺbovú terapiu pre každého

Stačia iba dve tabletky denne

Doteraz bolo užívanie enzýmov pomerne finančne náročné a tiež spojené s prehĺtaním veľkého množstva tabliet. Ani jedna z týchto vecí u GelActivu Proteo-Enzyme Q  neplatí. Stačí užívať 2 tabletky denne. Žiadajte vo svojej lekárni, alebo tiež prostredníctvom lekárenských e-shopov. Teraz napríklad na www.pilulka24.sk  prípravok GelActiv Proteo-Enzyme Q 120 tbl. na 2 mesiace užívanie za cenu 20,00 €.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností

Tesco si plne uvedomuje svoju zodpovednosť pri zásobovaní obyvateľov Slovenska potravinami.

Tlačové správy

Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Netradične ho oslávili v BILLA.

Tlačové správy

Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant

Grant vo výške 30 000 eur môžu vybrané subjekty získať vďaka charitatívnemu behu No Finish Line