SME
Štvrtok, 30. jún, 2022 | Meniny má Melánia

Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?

Trenčín je mesto módy, mesto hokejistov, festivalové mesto. Vedeli ste však, že je to aj ideálne mesto pre rodiny?

Kam s rodinou. Do mesta či na dedinu?

Skoro každá rodina si aspoň raz v živote položí otázku, kde budú vyrastať ich deti: v meste alebo na dedine? Trenčania často riešia rovnakú dilemu. Dnes je však už dávno známe, že aj mestské bývanie im môže ponúknuť pohodu a spokojnosť.

V meste má rodina všetko poruke

Práve rodiny totiž ocenia, ak to majú v meste všetci jej členovia, malí aj veľkí, z domu všade blízko. Či už na preliezky, do lesíka, na hrádzu, do mesta, na základnú školu, na hrad alebo do obchodného centra. Trenčín reaguje na súčasný trend, mestský spôsob života, a prináša svojím obyvateľom možnosť užívať si výhody mesta naplno.

Z postele do školy za 10 minút? Aj to sa v Trenčíne dá.

Ak sa, napríklad rozhodnete bývať v priamo v Trenčíne, má to pre vás aj veľa časových či ekonomických výhod, ktoré prichádzajú s tým, že nemusíte dochádzať. Rodiny sa viac sústredia na seba, spoločne strávený čas a rodinné zážitky. Rodiny s väčšími deťmi v Trenčíne ocenia blízke moderné športoviská, ktoré rozvíjajú talent ich detí či dobrý výber základných a stredných škôl. Prípadne aj prítomnosť vysokej školy. Samozrejme, v blízkej dostupnosti.

Všade blízko - do prírody aj na ihrisko

Dokonca tiež príroda, ktorá býva skôr doménou dedín, je dobre zastúpená v samotnom Trenčíne. Ostrov, lesík, hrádza či nadherné okolie mesta len tak volá po víkendových rodinných prechádzkach. K tomu dobre padne občas návšteva blízkych kúpeľov. A ak sa rozhodnete cestovať k starým rodičom, praktické a rýchle napojenie na diaľnicu tiež oceníte.

Pýtate sa, kde teda v Trenčíne bývať s rodinou?

Najlepšie predsa tam, kde je to pre rodiny najlepšie prispôsobené. Napríklad v Rodinných bytoch Zlatovská, ktoré práve teraz vyrastajú na jednej z hlavných trenčianskych ulíc. Mať to s rodinou všade blízko je jednoduché a teraz už aj reálne.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu