INZERCIA

Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?

Trenčín je mesto módy, mesto hokejistov, festivalové mesto. Vedeli ste však, že je to aj ideálne mesto pre rodiny?

Kam s rodinou. Do mesta či na dedinu?

Skoro každá rodina si aspoň raz v živote položí otázku, kde budú vyrastať ich deti: v meste alebo na dedine? Trenčania často riešia rovnakú dilemu. Dnes je však už dávno známe, že aj mestské bývanie im môže ponúknuť pohodu a spokojnosť.

V meste má rodina všetko poruke

Práve rodiny totiž ocenia, ak to majú v meste všetci jej členovia, malí aj veľkí, z domu všade blízko. Či už na preliezky, do lesíka, na hrádzu, do mesta, na základnú školu, na hrad alebo do obchodného centra. Trenčín reaguje na súčasný trend, mestský spôsob života, a prináša svojím obyvateľom možnosť užívať si výhody mesta naplno.

Z postele do školy za 10 minút? Aj to sa v Trenčíne dá.

Ak sa, napríklad rozhodnete bývať v priamo v Trenčíne, má to pre vás aj veľa časových či ekonomických výhod, ktoré prichádzajú s tým, že nemusíte dochádzať. Rodiny sa viac sústredia na seba, spoločne strávený čas a rodinné zážitky. Rodiny s väčšími deťmi v Trenčíne ocenia blízke moderné športoviská, ktoré rozvíjajú talent ich detí či dobrý výber základných a stredných škôl. Prípadne aj prítomnosť vysokej školy. Samozrejme, v blízkej dostupnosti.

Všade blízko - do prírody aj na ihrisko

Dokonca tiež príroda, ktorá býva skôr doménou dedín, je dobre zastúpená v samotnom Trenčíne. Ostrov, lesík, hrádza či nadherné okolie mesta len tak volá po víkendových rodinných prechádzkach. K tomu dobre padne občas návšteva blízkych kúpeľov. A ak sa rozhodnete cestovať k starým rodičom, praktické a rýchle napojenie na diaľnicu tiež oceníte.

Pýtate sa, kde teda v Trenčíne bývať s rodinou?

Najlepšie predsa tam, kde je to pre rodiny najlepšie prispôsobené. Napríklad v Rodinných bytoch Zlatovská, ktoré práve teraz vyrastajú na jednej z hlavných trenčianskych ulíc. Mať to s rodinou všade blízko je jednoduché a teraz už aj reálne.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo - príbeh Martina Volka

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 16. vydanie

Tlačové správy

Nová separačná linka spracuje 3 tony plastov za hodinu

Vassal EKO buduje novú triediacu linku, ktorá bude prvou svojho druhu na Slovensku a jednou z najmodernejších v Európe.

Tlačové správy

Slovenské víno ponúkajú v michelinovských reštauráciách

Ochutnali sme hviezdne menu od francúzskeho šéfkuchára.

Tlačové správy

Sedemnásť skvelých dovolenkových ostrovov v Stredomorí

Známe aj menej známe, ostrovy Stredomoria sú vychytené dovolenkové destinácie.