SME
Pondelok, 18. október, 2021 | Meniny má LukášKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Príďte na Deň otvorených dverí v Novom Ružinove

Chcete vidieť, ako môže vyzerať kvalitné mestské bývanie? Príďte sa o tom presvedčiť 23.9. na Deň otvorených dverí.

Pozvánka na Deň otvorených dveríPozvánka na Deň otvorených dverí

Chcete vidieť, ako môže vyzerať kvalitné mestské bývanie v harmónii s prírodou? Poznačte si v kalendári dátum 23. september, kedy svoje brány verejnosti otvorí projekt Nový Ružinov. Počas dňa otvorených dverí si budete môcť prezrieť projekt ešte pred tým, ako sa doň nasťahujú prví obyvatelia, oboznámite sa s projektom jedinečného rezidenčného parku a dozviete sa, ako pokračuje výstavba ďalších etáp projektu. A nezabudnite vziať aj deti, je pre ne pripravený bohatý program.

Prehliadka aj diskusia s architektom

Počas Dňa otvorených dverí na vás čakajú zástupcovia developera a realitnej kancelárie HERRYS – výhradného predajcu projektu, ktorí vás prevedú areálom a budú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Ochutnávka v podobe návštevy vzorového bytu môže byť aj príjemnou jesennou inšpiráciou pre vaše súčasné bývanie. Zoznámite sa aj s jedinečným konceptom mestského rezidenčného parku, ktorý účelne vypĺňa priestor medzi jednotlivými vilami a ktorý vytvorí príjemné prostredie na trávenie voľného času pre všetkých obyvateľov bez ohľadu na vek. O tom, ako park vznikal, vám porozpráva priamo jeho autor, krajinný architekt Michal Marcinov, držiteľ ocenenia CE ZA AR 2016 v kategórii Exteriér.

Deti sú vítané

Veľkú časť záujemcov o nové bývanie tvoria rodiny s malými deťmi. Preto pre ne organizátori pripravili bohatý program. Vaše ratolesti sa vydajú na dobrodružnú cestu parkom, počas ktorej budú hľadať skryté symboly, naučia sa niečo nové z rastlinnej ríše a na záver získajú aj malú odmenu. Môžu sa tiež zahrať na záhradníkov a v parku pomôcť s výsadbou kvetín. Pod vedením profesionálnej výtvarníčky sa zasa budú môcť zapojiť do vytvorenia obrazov, ktoré budú neskôr umiestnené v spoločných priestoroch jednotlivých mestských víl.

Vyhrajte poukaz na 100 eur!

Stačí, ak sa počas návštevy Nového Ružinova odfotíte vo fotoboxe a svoju bláznivú, romantickú či dokonca serióznu fotku budete zdieľať na sociálnych sieťach s hashtagom #novyruzinov. Jeden z návštevníkov vďaka tomu získa poukaz na romantickú večeru v hodnote 100 eur. Ale aj keď nevyhráte, hladný nezostanete. O váš plný žalúdok sa počas dňa otvorených dverí postará tím šikovných kuchárov známych pod názvom Poľná Kuchyňa, ktorí návštevníkom predvedú svoje špeciality v štýle street-food.

Výstavba Nového Ružinova je v plnom prúde.

Zatiaľ čo prvé dve mestské vily už boli skolaudované a nové byty čakajú na svojich majiteľov, v ďalších dvoch identických vilách sa dokončujú interiérové práce. Developer, slovenská spoločnosť CZ Slovakia, už spustil aj výstavbu tretej etapy, v rámci ktorej v lokalite vyrastie piaty obytný dom.

Predaj postupuje rýchlo

Súčasný dopyt po kvalitnom bývaní v Bratislave je vysoký, čo potvrdzujú aj čísla Nového Ružinova. „Prvé dve etapy sú už niekoľko mesiacov kompletne vypredané a v priebehu krátkej doby od spustenia predaja tretej etapy s termínom kolaudácie na jar 2019 si tu svoje nové bývanie vybralo už takmer 50 záujemcov,“ hovorí Marianna Fuksová, projektová manažérka realitnej kancelárie HERRYS, ktorá je exkluzívnym predajcom projektu. Ponuka je však naďalej bohatá, k dispozícii ešte zostáva päťdesiatka jednotiek vo všetkých veľkostných kategóriách od 1,5-izbových s výmerou takmer 45 m2 ideálnych pre jednotlivcov a mladé páry, až po komfortné 4-izbové byty s veľkými terasami a výhľadom na okolie. Pre tých, ktorí si zo štandardnej ponuky nevyberú, je dostupné ďalšie riešenie – byty sa dajú spájať a záujemca si tak môže vytvoriť vlastné riešenie.

Hypotéka až do 100 % aj na apartmány

Model financovania je v Novom Ružinove nastavený komfortne. Po podpise rezervačnej zmluvy stačí zaplatiť len 15 % z ceny, zvyšok sa dopláca až po kolaudácii. „Z našich skúseností vyplýva, že prvú splátku záujemcovia väčšinou uhrádzajú z úspor a prípadnú hypotéku si berú až na úhradu zvyšku tesne pred nasťahovaním. Počas výstavby ich tak nezaťažujú žiadne splátky,“ vysvetľuje projektová manažérka. Ďalšou výhodou projektu je, že developerovi sa podarilo s bankou dohodnúť až na 100 %-nom financovaní, a to nielen pre byty, ale aj apartmány, pri ktorých finančné inštitúcie bežne výrazne obmedzujú maximálnu možnú výšku úveru.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Dôsledky pandémie koronavírusu COVID-19 pocítila spoločnosť vo viacerých ohľadoch. Každý ich však pocíti na svojich financiách.


1 h

Ceny energií ešte porastú: ako ušetriť desiatky eur ročne?


INZERCIA 5 h

Objavte nový spôsob cestovania, ktorému patrí budúcnosť.


INZERCIA 7 h
Skryť Zatvoriť reklamu