SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Máte doma študenta? Pošlite ho z banky rovno na koncert!

Zdá sa vám, že banky a koncerty nemajú nič spoločné? Vďaka Tatra Music Academy už áno.

Zdroj: ProfimediaZdroj: Profimedia

Vo svete dospelých možno nie je tak známy, no medzi mladými je posledných pár rokov považovaný za slovenskú DJ-skú špičku. Reč je o DJ-ovi EKG, ktorý tvrdí, že hudba platí všade. Ukázal to vo videu, ktoré za posledný týždeň obletelo Slovensko. Obletel v ňom doslova celý svet a podobný zážitok ponúka aj študentom. DJ EKG v spolupráci s Tatra bankou pripravili špeciálnu kampaň s názvom Tatra Music Academy.

Načítavam video...

Čo je v hre

Ak si vaše dieťa počas trvania kampane, najneskôr do 3. 6. 2018, otvorí nový bezplatný Študentský účet v Tatra banke, je automaticky zaradené do žrebovania o koncert svojho obľúbeného interpreta kdekoľvek na svete pre seba a svojho kamaráta. Máte doma stredoškoláka, ktorý ešte nemá 18 rokov? O to lepšie! Na koncert pocestujete i vy a to všetko úplne zadarmo. Tatra banka preplatí cestu, ubytovanie a koncert aj Vám.

S novým Študentským účtom však získate ešte viac. Ak si po otvorení účtu deti zahrajú na tatraacademy.sk hru s 5 jednoduchými hudobnými úlohami, môžu si zvoliť benefit podľa vlastného výberu: 30 € na nový Študentský účet alebo 30 GB dát od O2. Tiež si môžu zahrať o ďalšie hudobné ceny – vybranú hudobnú aplikáciu na 1 rok, bluetooh JBL Charge 3 reporoduktor alebo bezdrôtové slúchadlá Beats SOLO3 Wireless.

Ako otvoriť účet

Otvoriť si Študentský účet je naozaj jednoduché. Stačí na to občiansky preukaz. Študenti od 15 rokov si môžu účet otvoriť aj bez vašej prítomnosti. Ak chcete na účte byť disponentom, alebo k nemu získať prístup cez Internet banking či mobilnú aplikáciu, je potrebné, aby ste na pobočku Tatra banky prišli aj vy. Účet je pre študentov bezplatný automaticky až do dovŕšenia 20. rokov, po predložení potvrdenia o návšteve školy majú študenti nárok na bezplatný účet až do 26-ky.

Viac info o Tatra Music Academy

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Čučoriedky patria medzi naše obľúbené a vyhľadávané ovocie už po celé veky.


4 h

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


4 h

Odpadové hospodárstvo a recyklácia sú historicky najväčšou biznisovou príležitosťou. Nespime na vavrínoch.


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu