SME
Sobota, 22. február, 2020 | Meniny má Etela
INZERCIA

Bábkové rozprávky opäť v Medickej záhrade!

Množstvo priaznivcov medzi veľkými aj malými divákmi sa môže opäť tešiť na krásne bábkové predstavenia v podaní Stražanovcov.

Akcia LETO v MEDICKEJ pokračuje v ďalšej sezóne aj tento rok. Množstvo priaznivcov medzi veľkými aj malými divákmi sa môže opäť tešiť na krásne bábkové predstavenia v podaní skvelých Stražanovcov. Začíname už túto stredu 30. mája 2018!

Najkrajší mestský park v Bratislave konečne na pár mesiacov ožije. LETO v MEDICKEJ je jedna z aktivít, ktoré tu pravidelne organizuje Martin Borguľa, poslanec za Staré Mesto, v spolupráci so svetovo uznávaným bábkovým divadielkom manželov Stražanovcov.

„So Stražanovcami spolupracujem už niekoľko rokov a spoločne nás teší, že sa nám podarilo v Medickej vytvoriť pre Staromešťanov tradíciu, ktorú naplníme aj tento rok. Unikátne predstavenia krásne spájajú tri generácie, najmladších divákov – naše deti, ich rodičov aj starých rodičov. LETO v MEDICKEJ organizujem tiež v spolupráci so staromestskou knižnicou, a preto sa všetky predstavenia budú konať v priestoroch ich Letnej čitárne. Tento rok začneme koncom mája a budeme pokračovať až do polovice septembra, resp. dokedy nám to počasie dovolí“, hovorí Martin Borguľa.

Vyhraďte si preto čas, od 30. mája do 19. septembra, každú druhú stredu od 16. hodiny a spoznávajte spolu so svojimi deťmi alebo vnúčatami klasické slovenské rozprávky.

Prvé predstavenie sa bude konať tesne pred najväčším sviatkom našich najmilších, preto ho spojíme s milou oslavou MDD. Hneď po predstavení“ Gašparko a drak“ pokračujeme detskou diskotékou, maľovaním na tvár, jazdou na elektrických autíčkach a podávať sa bude cukrová vata a pukance. Šasovia vykúzlia deťom balónové zvieratká a malé prekvapenia. Srdečne všetkých pozývame!

PROGRAM

  • 30. máj 2018 o 16.00 hod - Gašparko a drak
  • 13. jún 2018 o 16.00 hod - Aladinova zázračná lampa
  • 27. jún 2018 o 16.00 hod - Medovníkový domček
  • 11. júl 2018 o 16.00 hod - Červená čiapočka
  • 25. júl 2018 o 16.00 hod - Ako Kubo našiel poklad
  • 8. august 2018 o 16.00 hod - Gašparko a Janko v Pekle
  • 22. august 2018 o 16.00 hod - Gašparkova čarovná stolička
  • 5. september 2018 o 16.00 hod - Ako Gašparko oslobodil princeznú
  • 19. september 2018 o 16.00 hod - Bábkový muzikál


Viac informácií na www.borgula.sk a FB: Leto v Medickej

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tipy na darček pre krstniatko

Byť krstným rodičom je pocta. Ide o vzťah, ktorý prehlbuje vzťahy, robí vás súčasťou užšieho rodinného kruhu.

Tlačové správy

Viete aké je študentské mesto na Slovensku?

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici poskytuje kvalitné vysokoškolské vzdelávanie.

Tlačové správy

Zvažujete štúdium? A prečo nie v Prahe?

Metropolitná univerzita Praha (MUP) má ako jedna z malého množstva skromných vysokých škôl v Českej republike štatút univerzity.