SME
Sobota, 25. jún, 2022 | Meniny má Tadeáš

5 funkcií ČSOB SmartBankingu, ktoré vám ušetria čas

ČSOB svoje mobilné bankovníctvo zdokonaľuje už 9 rokov.

Nedávno prešlo výraznou zmenou vzhľadu a pribudli ďalšie funkcie, ktoré uľahčujú život. Pozrime sa na 5 najobľúbenejších z nich.

Banky sa už dlho predháňajú v tom, ktorá prinesie viac moderných funkcií vo vlastnej aplikácii. Niekedy pritom zabudnú na to, že ich aplikácie používajú ľudia. Ľudia so svojimi každodennými výzvami, ktorí nemajú čas riešiť svoje financie zastaralými spôsobmi.

Preto na chvíľu zabudnime na technológie a poďme do reality. Do sveta, kde ČSOB SmartBanking skutočne robí život o niečo ľahším.

1. Po svadbe aj po sťahovaní

Prijali ste partnerovo priezvisko? Vtedy treba myslieť na veľa vecí predtým aj potom. Výberom kvetov a svadobných koláčikov počnúc, výmenou dokladov končiac. A po tom, čo ich vymeníte, je tu ešte maratón zmeny údajov v pobočkách mobilných operátorov, dodávateľov energií, bánk...

Aspoň posledné menované si ale s ČSOB SmartBankingom môžete odpustiť.

Stačí spustiť aplikáciu, nový doklad odfotiť a odoslať. O zvyšok sa postará banka, vy už len počkáte na potvrdenie zmeny. A takto to funguje s každou zmenou. Nech ide o trvalý pobyt, zápis titulu, čokoľvek. Stačí fotka občianskeho a všetko máte vybavené.

2. Bez starostí aj na kraj sveta

Kufre máte pobalené, letiskový transfer je na ceste, o pár hodín odlietate do exotiky. Aby idylka ostala idylkou, aj keď sa na dovolenke niečo stane, je nutné cestovné poistenie. Keď si naň doma spomeniete v poslednej chvíli, nevyťahujte notebook z príručnej batožiny.

Stačí, keď otvoríte mobilnú aplikáciu ČSOB SmartBanking, pár ťahmi si vyberiete, kam a na ako dlho cestujete, potvrdíte a... Už ostáva len zaželať šťastnú cestu!

My vám na nej budeme kryť chrbát.

3. Keď treba platiť účty

Jedinými istotami v živote sú vraj smrť a dane. Benjamin Franklin asi vedel, o čom hovorí, a my dodávame, že sa pravdepodobne nevyhnete ani účtom a faktúram. Tento pochmúrny úvod skúsime vyvážiť dobrou správou – ČSOB SmartBanking vie platenie maximálne zjednodušiť.

Pomôžu pritom foťák vášho mobilu a digitálne technológie. Z faktúry môžete nasnímať napríklad veľmi obľúbený QR kód. Ak chýba, ako druhá možnosť je tu čiarový kód na platobnom príkaze. Že máte faktúru len v elektronickej verzii v PDF? Aj to zvládneme, stačí ju nahrať do appky a namapovať jednotlivé polia faktúry.

No a ako posledné záchranné koleso je tu vždy skener čísla účtu, ktorý za vás prepíše nekonečný IBAN aj starý formát čísel účtov.

4. Úver? Kreditka? Máme.

Už vieme, že z ČSOB SmartBankingu zvládnete platiť, zmeniť si občiansky či zriadiť si cestovnú poistku. Čo chýba ešte k tomu, aby sme vám ušetrili cestu do pobočky?

Jasné, vybavenie úveru, povoleného prečerpania alebo kreditky.

Cez mobil zvládnete aj to. Ako bonus na obrazovke okamžite uvidíte všetku matematiku okolo, takže si to môžete ešte pred odoslaním žiadosti prepočítať. Potom už len počkáte na peniaze alebo novú kreditnú kartu.

5. ČSOB má rada iné banky

Už dávno sú preč časy, keď mali ľudia jediný bankový účet. ČSOB to vie, a preto pripravila službu MultiBanking – najčerstvejšiu funkciu ČSOB SmartBankingu. Tá šetrí váš čas aj prsty pri prepínaní sa medzi rôznymi bankovými aplikáciami.

Na základný prehľad o stave účtu a pohyboch v inej banke vám už bude stačiť len ČSOB SmartBanking, kam si môžete pridať účet z inej slovenskej banky. A ďalšie budú pribúdať.

Dotknite sa sami

Ako hovorí jedno veľmi staré príslovie, lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. A aj život uľahčujúce funkcie v ČSOB SmartBankingu je najlepšie ohmatať si priamo na displeji vášho mobilu.

Ak ho náhodou ešte nemáte nainštalovaný, hľadajte v Google Play Store alebo v Apple App Store.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 21 h

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu