SME
Streda, 20. november, 2019 | Meniny má Félix
INZERCIA

Domov, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad

V Zavare pri Trnave vzniká nová rezidenčná štvrť Polianky. Spája výhody pokojného bývania na vidieku s komfortom mestského života.

Ak vaše srdce túži po novom bývaní v trnavskom regióne, zoznámte sa s Poliankami a ich výhodami. Bude to láska na celý život.

Všetko srdcu blízke nablízku

Autom či autobusom je to z Polianok do Trnavy iba pár minút, a to aj vďaka výbornému napojeniu na hlavnú cestu. Mestský život so všetkými jeho výhodami tak máte naozaj nablízku. Aj občianska vybavenosť je tu priam vzorová. Školu, škôlku, kultúrne centrum, zdravotné stredisko, športové kluby, obchody a služby – to všetko máte len pár krokov od vášho budúceho domova. A ako „bonus“ čoraz vzácnejší pokoj a príjemná vidiecka atmosféra.

Byty, z ktorých srdce zaplesá

Každého záujemcu o nové bývanie zaujímajú, pochopiteľne, najmä samotné byty. Tie prekonajú vaše očakávania. Ponuku bytov v Poliankach azda najvýstižnejšie charakterizuje slovo rozmanitosť. Vyhovoval by vám menší byt s terasou, alebo preferujete rodinnú dispozíciu s predzáhradkou? Alebo je pre vás dôležitý nadštandardný priestor? Tu si vyberie každý.

Neoceniteľnou výhodou Polianok je, že byty prispôsobia vaším individuálnym požiadavkám. Ak prejavíte záujem o bývanie v tejto štvrti včas, stanete sa takpovediac „spoluarchitektom“ svojho bývania. Čím skôr sa ozvete, tým budete mať viac možností, ako ovplyvniť konečnú dispozíciu a parametre svojho bytu.

Vzorový byt vášmu srdcu milý

Hovoriť o bytoch, modernej štvrti a výhodnej polohe je jedna vec, ale ako to vyzerá naozaj, zistíte, až keď sa presvedčíte na vlastné oči. V Poliankach však mysleli aj na to. Každý záujemca môže navštíviť vzorový byt, stačí si dohodnúť termín. A keď sme už pri termínoch. Kolaudácia Polianok je naplánovaná na rok 2020, to znamená, že do svojho nového bytu sa budete môcť nasťahovať už približne o rok. Tak ako, už ste sa zamilovali?
Viac na www.polianky.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tipy na lyžovačku v Rakúsku

Špeciálny magazín vložený dnes v denníku SME.

Tlačové správy

Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv

Náhlu potrebu peňazí môžete vyriešiť rýchlo a jednoducho.

Tlačové správy

SEAT predstavil e-Scooter

SEAT predstavil e-Scooter, prvé plnohodnotné jednostopového vozidlo v 70-ročnej histórii značky.