SME
Nedeľa, 23. február, 2020 | Meniny má Roman, Romana
INZERCIA

Bábätko v rodine? Nezabúdajte obdarovať mamičku

Hovorí sa, že narodenie bábätka treba poriadne osláviť, aby bolo spokojné a dobre spávalo. Čím obdarovať mamičku?

(Zdroj: ALOve)

Deväť mesiacov nosí pod srdcom vaše dieťa. Čoskoro ho privedie na svet a dá vášmu životu nový zmysel. Urobí z vašej dvojice rodinu, dá vám dôvod na radosť až do konca života. A vy ju za odmenu obdarujte šperkom, ktorý jej bude navždy pripomínať spoločné chvíle plné splnených túžob a možno aj nedočkavosti a napätia. Diamant si predsa vaša partnerka, a po novom aj mama vášho dieťaťa, jednoznačne zaslúži.

Šperky stvorené pre mamu

Ako však vybrať ten pravý? Známa česká šperkárska značka ALOve ponúka vo svojich kolekciách nádherné kúsky, ktoré rozžiaria oči každej žene, ktorá priviedla na svet bábätko. Precízna práca šperkárskych majstrov poteší jej zmysly hravým dizajnom a decentne vsadený diamant v nej prebudí ženskosť, ktorá zvykne v novej role matky ustúpiť do úzadia.

Detská nôžka

Kolekcia Early moments prichádza s nežnými príveskami na retiazku alebo náramok so vsadeným diamantom. Šperk je vyrobený zo 14-karátového zlata, ktorého farbu si možno zvoliť podľa vlastného vkusu. Prívesok má tvar detskej nôžky alebo obláčika, ktorý symbolizuje vysnívaný dar. Pre mamičky malých princezien je zas ako stvorená kráľovská korunka.

Každá mama je kráľovná

Ženu, ktorá sa rada inšpiruje svetovými trendmi, určite poteší veselý prívesok s diamantom v podobe chlapčenskej alebo dievčenskej postavičky z kolekcie Family. Podobný, aký dostala od svojej sestry vojvodkyňa Kate Middleton pri narodení svojho prvého syna. Isto sa vďaka nemu bude jeho nová majiteľka tiež cítiť kráľovsky.

Vynachádzavým spôsobom, ako obdarovať zároveň mamičku aj dieťatko, je darovanie setu príveskov na červenej šnúrke pre oboch – matku aj dieťa. Červenú šnúrku mnohí považujú za amulet, ktorý ochráni majiteľa pred zlými myšlienkami a odvráti neprajné pohľady. Ak však preferujete klasiku, môžete pre mamičku vybrať aj prívesok na jemnom zlatom náramku.

Vyberte si z množstva hodnotných dizajnových kúskov na www.alove.sk. A ak ste mamičkou, ktorá túži byť obdarovaná, nebojte sa poslať link partnerovi a uľahčite mu výber.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tipy na darček pre krstniatko

Byť krstným rodičom je pocta. Ide o vzťah, ktorý prehlbuje vzťahy, robí vás súčasťou užšieho rodinného kruhu.

Tlačové správy

Viete aké je študentské mesto na Slovensku?

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici poskytuje kvalitné vysokoškolské vzdelávanie.

Tlačové správy

Zvažujete štúdium? A prečo nie v Prahe?

Metropolitná univerzita Praha (MUP) má ako jedna z malého množstva skromných vysokých škôl v Českej republike štatút univerzity.