SME
Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Bývanie pri Malackách teraz s darčekom v hodnote až 1 000 eur!

Nová Alej Martina Benku v Kostolišti pripravila pre záujemcov o nové bývanie zaujímavý vianočný darček. Stačí málo a je váš.

Spomínaný rezidenčný projektponúka komfortné rodinné domy, moderné byty a tiež atraktívne pozemky v obci Kostolište na Záhorí. Ponuka už hotových a čerstvo skolaudovaných nehnuteľností je naozaj pestrá, svoje nové bývanie tu nájdu mladé páry, rodiny s deťmi, seniori, ako aj singles. Tí všetci sa majú na čo tešiť.

Pokojná lokalita obklopená prírodou

Nová Alej Martina Benku sa nachádza na okraji malebnej obce Kostolište. Zo všetkých strán je obklopená lesmi a priamo na mieste sa môžete prechádzať po parku plnom zelene. Vychutnáte si tu upokojujúce ticho, čerstvý vzduch aj omamnú vôňu ihličia. Vaše deti sa zas môžu každý deň hrať na úplne nových a bezpečných ihriskách rovno pred domom. Navyše, okresné mesto Malacky so školami, škôlkami, športoviskami, zdravotnými strediskami, supermarketmi či úradmi máte len 5 minút jazdy autom. Nová Alej Martina Benku však zaujme nielen skvelou lokalitou, ale i samotnými bytmi.

Dostupné bývanie s nadštandardným vybavením

V bytoch, ako aj rodinných domoch v radovej zástavbe nájdete vybavenie, ktoré vás určite milo prekvapí. Každá nehnuteľnosť je vybavená parketami, dverami, kúpeľňou, klimatizáciou a podlahovým vykurovaním, a to všetko máte v cene. Ceny domov a bytov sú pritom nastavené tak, aby si nové bývanie mohol dovoliť takmer každý, o čom sa môžete presvedčiť aj sami na webovej stránke v cenníku. A aby toho nebolo málo, teraz môžete navyše využiť aj špeciálnu vianočnú akciu, vďaka ktorej ušetríte až tisíc eur.

Vianočný darček v hodnote až 1 000 €

Každý, kto si do konca tohto kalendárneho roka dohodne obhliadku, získa špeciálnu zľavu 1 000 € z ceny zvolenej nehnuteľnosti. Nezáleží pritom, či sa samotná obhliadka uskutoční koncom tohto roka, alebo začiatkom roka 2021, podstatné je, aby ste o ňu požiadali najneskôr do 31. decembra 2020. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a spoznajte Novú Alej Martina Benku na vlastné oči – v termíne, ktorý vám bude vyhovovať.

Dohodnite si termín obhliadky čo najskôr

Je to veľmi jednoduché a rýchle. Stačí požiadať o obhliadku prostredníctvom formulára na webe, e-mailom alebo telefonicky a zľava 1 000 eur je vaša.

Viac na www.novaalejmartinabenku.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Už v sobotu 25. septembra si pripomenieme Svetový deň lekárnikov.


2 h

Pomáhať dobrej veci prináša svoje ovocie a niekedy aj tekuté zlato!


6 h

Niektorí sa možno nevedia vzdať milovaného auta, ale výmenou starého vykurovania môžeme veľa ovplyvniť.


6 h
Skryť Zatvoriť reklamu