SME
Nedeľa, 26. september, 2021 | Meniny má EditaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Bezpečnejší pôžitok z kávy vďaka Nespresso Professional

Nespresso i naďalej ponúka výnimočný kávový pôžitok vďaka kávovaru Nespresso Momento s možnosťou bezdotykového ovládania.

Nespresso Professional ponúka bezdotykové funkcie svojho profesionálneho systému Nespresso Momento, ktoré umožňujú ešte bezpečnejší pôžitok z kávy v každej kancelárii. Keďže situácia za posledné obdobie ovplyvnila bežné fungovanie na mnohých pracoviskách, zamestnanci sa snažia prispôsobiť prísnym bezpečnostným opatreniam i hygienickým pravidlám ale zároveň si chcú uchovať, alebo obnoviť spoločné chvíle so svojimi kolegami. Práve preto prináša Nespresso Professional tri nové možnosti ovládania kávovarov Nespresso Momento, aby i naďalej bolo možné bezpečným spôsobom dopriať spoločnosť svojich spolupracovníkov pri šálke kávy.

Kávový systém Nespresso Momento ponúka zamestnancom príležitosť vychutnať si šálku kávy a pri tom pomáha upevňovať prospešné vzťahy v rámci ich kancelárie – teraz ešte bezpečnejšie.

Nespresso Professional totiž ponúka riešenie pre diaľkové ovládanie všetkých kávovarov Nespresso Momento, ktoré môžu užívatelia ovládať prostredníctvom intuitívnej webovej aplikácie na svojich mobilných telefónoch. Zamestnanci tak vložia kapsuly i vykonajú výber preferovanej veľkosti šálky a receptúry priamo na telefóne, bez toho aby sa museli kávovaru dotýkať – príprava kávy je teda bude úplne bezkontaktná.

Ďalšou možnosťou je automatická príprava kávy, ktorá sa dá nastaviť na kávovaroch Nespresso Momento Coffee a Nespresso Momento Coffee & Coffee. To znamená, že vďaka funkcii automatického rozpoznania kapsúl v kávovaroch Nespresso Momento sa káva začne pripravovať bez nutnosti dotýkať sa obrazovky. Kávovar jednoducho rozpozná vloženú kapsulu a pripraví kávu podľa vopred definovanej veľkosti šálky.

Kávovary Nespresso Momento ďalej ponúkajú možnosť uzamknutia obrazovky, ktorá zaistí ich bezpečné ovládanie zo strany zamestnancov. Hlavná výhoda spočíva v tom, že každý užívateľ si pred samotnou prípravou kávy môže dotykovú obrazovku vydezinfikovať. Tieto možnosti je možné ďalej doplniť novými jednodotykovými doplnkami s novými zásobníkmi na kapsuly Nespresso, ktoré pomôžu dopriať si pôžitok z kávy ešte bezpečnejšie.

Viac informácií môžete získať na www.nespresso.com/pro/sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Vedeli ste, že vypínače a zásuvky môžu aktívne prispievať k väčšej domácej hygiene?


19 h

Vyžaduje vaša prevádzka zvýšenie produktivity a efektívnosti práce?


20 h

Najväčšia sieť hobbymarketov OBI otvorila v Michalovciach celkom novú predajňu.


24. sep
Skryť Zatvoriť reklamu