SME
Utorok, 30. november, 2021 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Hobbymarket OBI predstavil nový koncept predajne v Michalovciach

Najväčšia sieť hobbymarketov OBI otvorila v Michalovciach celkom novú predajňu.

Predchádzajúce predajne vznikli doteraz rekonštrukciou iných prevádzok. V Michalovciach OBI vďaka výstavbe na zelenej lúke predstavuje po prvýkrát svoj nový koncept predaja.

„Tešíme sa, že napriek pretrvávajúcej pandémii plníme naše záväzky a po úspešnom otvorení OBI v Spišskej Novej Vsi v máji tohto roku, môžeme privítať nových zákazníkov aj v Michalovciach. Sme hrdí, že vďaka výstavbe celkom novej predajne sme mohli na Slovensko priniesť najnovšie trendy predaja nášho sortimentu a predstaviť nové usporiadanie predajne spolu s ďalšími novinkami“, potvrdil Hendrik Voigt, generálny riaditeľ spoločnosti OBI Slovakia.

Takmer všetok sortiment je možné rezervovať online a vyzdvihnúť v predajni alebo pohodlne cez Onlineshop nechať dopraviť domov. „Táto služba bola počas zavedenia prísnych opatrení veľmi žiadaná. Našou prioritou je však priniesť naše služby čo najbližšie k zákazníkom. V budúcich rokoch plánujeme otvoriť nové predajne v ďalších okresných mestách, najbližšie v Liptovskom Mikuláši“, upresňuje Voigt.

Nemecký reťazec OBI je na Slovensku a v strednej Európe jednotkou v oblasti DIY sortimentu a potrieb pre domácich majstrov i domácnosti. Na Slovensku má OBI dnes spolu s novou prevádzkou v Michalovciach už 16 predajní. S ponukou viac ako 60-tisíc výrobkov a dominantným, viac ako 30-percentným podielom na trhu projektových hobbymarketov chce svoje služby sprístupniť novým zákazníkom aj v menších mestách.

Väčšie pohodlie pre zákazníka

Novootvorená predajňa v Michalovciach, postavená v súlade s najnovšími trendami, zaujme najmodernejším konceptom usporiadania predajne, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby zákazníka.

„Okrem nového prístupu prezentácie sortimentu sme zákazníkom pripravili väčšie pohodlie pre využívanie aj našich ďalších služieb. Ide o prenájom OBI dodávky a profesionálneho náradia, prírez dreva, miešania farieb alebo projektové poradenstvo pri prestavbe alebo rekonštrukcii bytu či domu“, hovorí Ľudovít Gášpar, regionálny manažér predaja OBI Slovakia.

Bez ohľadu na to, či sa jedná o rekonštrukcie predajní, alebo o výstavbu novej predajne, OBI nerobí žiadne kompromisy pri kvalite pracovného prostredia pre svojich zamestnancov. „Teším sa, že sme aj pre ďalších 55 nových kolegov mohli pripraviť moderný pracovný priestor, v ktorom sa budú cítiť dobre“, dodáva Ľudovít Gášpar.

Pri výstavbe novej predajne v Michalovciach boli použité stavebné materiály a postupy šetrné k životnému prostrediu, ktoré zároveň pomôžu prevádzke k väčšej úspore energií.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


4 h

V poradí štvrtý rok sa dm zmenou BLACK piatku na GIVING rozhodla venovať 5 percent z celkového denného obratu e-shopu.


5 h
Víťaz kategórie Plug-in hybrid, populárna OCTAVIA štvrtej generácie, vôbec po prvý raz ponúka novú formu pohonu, kombinujúcu spaľovací motor a elektromotor.

S modelmi ENYAQ iV a OCTAVIA iV získala dve prvé miesta.


8 h
Skryť Zatvoriť reklamu