SME
Streda, 26. január, 2022 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Darujte úsmev dvakrát pre šťastie mnohých rodín

Kúpou neobyčajného adventného kalendára z Kauflandu pomôžete rodinám v ohrození.

Obdobie adventu otvára srdcia. Vtedy si častejšie ako inokedy uvedomujeme, že za každým okienkom domu nemusí žiť šťastná rodina. Mnohé rodiny sa z najrôznejších príčin ocitli v ťažkej životnej situácii a potrebujú pomoc.

(NIELEN) KRÁSNE VIANOCE

Aby za každým okienkom mohla bývať rodina bez dôvodu na smútok či obavy, k tomu chce prispieť Kaufland adventný kalendár v predvianočnom projekte Darujte úsmev dvakrát. Prečo práve dvakrát? Prvýkrát darujete úsmev vašej ratolesti, keď ochutná sladkú čokoládku z rozprávkového okienka a druhý úsmev zase dieťaťu, aby mohlo zostať spolu so svojou rodinou. O to sa stará Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar, s ktorou Kaufland spolupracuje na tomto projekte už tretí rok. Za každý predaný kalendár venuje reťazec neziskovej organizácii Úsmev ako dar 0,10 eur. Výťažok z predaja adventných kalendárov tak pomôže rodinám s deťmi, ku ktorým osud nebol veľmi láskavý. Aj keď ten druhý úsmev neuvidíte, ten pocit vás určite počas celých sviatkov bude hriať na duši.

„Na Slovensku je, žiaľ, stále mnoho detí a rodín, ktoré sa boria s vážnymi problémami. Dlhotrvajúca pandémia viacerých rodičov pripravila o prácu a zapríčinila existenčné problémy, dokonca aj rozpad rodín. Mnohí z nich sa na nás obracajú s prosbou o pomoc. Kúpou Kaufland adventného kalendára môže každý prispieť k tomu, aby sa čo najviac detských tvárí rozžiarilo úsmevom,“ hovorí Jozef Mikloško, zakladateľ neziskovej organizácie Úsmev ako dar.

SLADKÝ DOMOV PRE VŠETKÝCH

Zaslúžia si ho nielen všetky deti, ale aj Medovníček, hlavná postavička z adventného kalendára, ktorý nájdete exkluzívne v predajnej sieti Kaufland na celom Slovensku. V animovanej rozprávke s názvom Sladký domov mu medovníkovú chalúpku pomôže postaviť jeho dobrý kamarát vtáčik Kiwi. Milý príbeh so šťastným koncom, ktorý má deti inšpirovať k tomu, aby si medzi sebou navzájom pomáhali, nájdete tu .

Wikipédia je pre dospelákov, Kiwipédia pre deti. Ponúka im skvelú hru, ktorú si môžu zahrať spoločne s rodičmi, praktické videá ako ozdobiť stromček, postaviť medovníkový domček, pripraviť vianočný punč či zabaliť darčeky. Skrátka - všetko pre to, aby mohli spoločne s rodičmi prežiť ten najkrajší adventný a vianočný čas.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Odomknuté články, prémiové služby a jednoduchá administrácia prístupov.


INZERCIA 5 h

Kaufland získal ocenenie Top Employer Europe 2022 a Top Employer Slovakia 2022.


INZERCIA 5 h

Čučoriedky patria medzi naše obľúbené a vyhľadávané ovocie už po celé veky.


20 h
Skryť Zatvoriť reklamu